Tuż po ślubie Jarek z Chłopaków do wzięcia trafi POD MOST?

i

Autor: Facebook/@Chłopaki do wzięcia

Tuż po ślubie Jarek z "Chłopaków do wzięcia" trafi POD MOST? Fani przerażeni, są dowody?

2022-04-22 12:31

Ślub Jarka Mergnera z "Chłopaków do wzięcia" był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w historii programu. Fani kibicują sympatycznemu Jarusiowi, obawiają się jednak o jego przyszłość. Zauważyli kilka niepokojących oznak, które wskazują na to, że Jarek z "Chłopaków do wzięcia" może mieć poważne problemy.

Jarek Mergner to jeden z uczestników popularnego programu "Chłopaki do wzięcia", który emitowany jest na antenie Polsat Play. Mężczyzna cierpi na alkoholowy zespół płodowy FAS. Jarek z "Chłopaków do wzięcia" przez lata starał się znaleźć tę jedyną. Udało mu się stworzyć związek z Anetą (tutaj możesz zobaczyć jej zdjęcie), ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Mimo to Jarek Mergner nie poddawał się i wytrwale szukał miłości. 

Szczęście się do niego uśmiechnęło - poznał Gosię, która, jak wspominała, na początku się go bała. Między nimi pojawiło się uczucie. Pod koniec 2021 roku Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" oświadczył się Gosi. 

Jakiś czas temu Jarek Mergner wziął ślub ze swoją wybranką, która - jak mówił - "jako tako jeszcze się zmieściła" w suknię ślubną. W przygotowaniach do ceremonii pomagała im pani Ewa, sąsiadka Gosi, która ją wychowała. Na ślubie zabrakło mamy Jarka z "Chłopaków do wzięcia". Dociekliwi internauci szybko doszli do tego, jaki był prawdopodobny powód jej nieobecności.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" trafi na bruk?

Jeszcze niedawno Jarek deklarował, że jeśli wiązać się z kobietą, to na zawsze. Internauci, którzy kibicowali uczestnikowi "Chłopaków do wzięcia" i jego wybrance, zaczynają jednak nabierać wątpliwości, czy małżeństwo Jarka Mergnera i Gosi przetrwa. Niepokoi ich m.in. zachowanie sąsiadki.

- Tak jak sobie wymarzyłam, tak jak sobie ułożyłam, tak zostało wykonane - mówiła pani Ewa o ślubie Gosi, którą wychowywała, oraz Jarka. Wcześniej nazwała mężczyznę "bankomatem", sugerując, że będzie musiał utrzymywać całą rodzinę.

"Coś tak czuję, że długo to małżeństwo nie potrwa, jeśli ta kobieta będzie im siedzieć na głowie i do wszystkiego się wtrącać" 

"Oby sąsiadka za dużo się nie wtrącała i tego nie popsuła"

"Ma parcie na szkło"

Zobacz też: Dramat Doroty Gardias. Najpierw rak, teraz kolejne problemy zdrowotne. "Cały czas chudnę i nie wiem, dlaczego"

"Czy tylko ja nie mogę słuchać tej pani Ewy?" - komentują internauci na facebookowej grupie zrzeszającej fanów programu. 

"Jarek się wpakował strasznie. Ta sąsiadka będzie im siedzieć ciągle w domu i dyktować, co kto ma robić. Jarek będzie pracować, a żona nawet zupy nie ugotuje. Nie zdziwiłabym się, gdyby była obok w noc poślubną"

"Jaruś powinien przegnać tę sąsiadkę, bo przez nią rozpadnie się jego związek" - czytamy w komentarzach na oficjalnym fanpage'u programu.

Internauci martwią się także o to, co stanie się z Jarkiem, jeśli jego małżeństwo nie przetrwa. Co niektórzy zastanawiają się, czy nie trafi na bruk... Mówi się bowiem o tym, że Jarek z "Chłopaków do wzięcia" przed przeprowadzką do Żagania zdał mieszkanie komunalne w Chocianowie. 

"Podobno mieszkanie swoje zdał. Jeśli to prawda, to stracił możliwość odwrotu, a przynajmniej mocno sobie utrudnił"

"Nikogo nie było, żeby mu to odradzić? Miłość jest ślepa, ale nie wierzę, żeby nie miał obok siebie mądrzejszej osoby"

"Ukochana mogła się przeprowadzić do niego, ale pewnie sąsiadka jej doradziła, żeby tego nie robiła, bo straci mieszkanie. W razie rozstania Jarek zostanie bez dachu nad głową, więc może dużo stracić, jeśli coś pójdzie nie tak. Jego żonie miał kto doradzić, jemu niestety nie" - piszą fani.

Sprawdź także: Żona Michała Wiśniewskiego o rocznym synku: "jest SKAZANY na zainteresowanie"

Pojawiają się także pierwsze sygnały, że Jarek z "Chłopaków do wzięcia" może nie być do końca szczęśliwy. Na niewielkim przyjęciu zorganizowanym po ślubie między świeżo upieczonymi małżonkami doszło do następującej konwersacji: 

- Jarek, chcesz piwo? 

- No!

- To weź sobie. 

Ostatecznie uczestnicy imprezy wznieśli toast bez Jarka Mergnera. Fani nie kryli oburzenia tym, jak Gosia potraktowała uczestnika "Chłopaków do wzięcia". Zdaniem wielu z nich rozwód wisi w powietrzu. Niektórzy przypuszczają nawet, że Jarek z "Chłopaków do wzięcia" i Gosia już teraz przechodzą kryzys, i - ich zdaniem - są na to dowody...

Na filmiku, który Jarek Mergner opublikował ostatnio na swoim kanale w serwisie YouTube, wyraźnie widać, że mężczyzna nie ma na sobie obrączki. Część internautów sądzi, że wynika to z faktu, że w małżeństwie sympatycznego mężczyzny nie dzieje się dobrze. 

"Nie ma obrączki na palcu" - dziwił się jeden z fanów. 

"Jarusiowi małżeństwo chyba służy, wychudł i twoja rzeczona obrączka pewnie zsunęła się i wpadła do zupy" - odpisał mu inny. 

Pojawiają się nawet głosy, że małżeństwo Jarka Mergnera i Gosi było fikcyjne. 

"Nikt bez dowodu nie da ślubu"

"Jaruś już chyba po rozwodzie, ślub unieważniony, ponieważ Jaruś myślał, że to nie był prawdziwy ślub, tylko do serialu" 

"Trudno mi uwierzyć w ten cały ślub, przecież Jarek dowodu zapomniał"

"Ani jedno, ani drugie nawet nie potrafiło powtórzyć za urzędniczką" - pisali.

Na wspomnianym filmiku, który pojawił się w serwisie YouTube, Jarek Mergner kilkukrotnie wspomina jednak o swojej żonie. Czas pokaże, czy w jego małżeństwie będzie się dobrze układać. Tego mu życzymy!

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Jarka Mergnera z "Chłopaków do wzięcia"!

Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE