Ujawniono prawdziwą przyczynę sukcesu Viki Gabor na Eurowizji. Kurski się wygadał [WIDEO]

2019-12-05 12:54
Ujawniono prawdziwą przyczynę sukcesu Viki Gabor na Eurowizji. Kurski się wygadał
Autor: Akpa Ujawniono prawdziwą przyczynę sukcesu Viki Gabor na Eurowizji. Kurski się wygadał

Pod koniec listopada w Gliwicach odbył się 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W zmaganiach udział wzięli reprezentanci 19 krajów. Bezkonkurencyjna okazała się nastolatka z Polski - Wiktoria "Viki" Gabor. Prezes Jacek Kurski w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o prawdziwej przyczynie sukcesu 12-latki!

Wiktoria "Viki" Gabor wygrywając Eurowizję Junior 2019 zapewniła Polsce historyczne zwycięstwo. Nasz kraj, jako jedyny w historii konkursu, wygrał go dwa razy z rzędu. W jaki sposób nastolatka znalazła się w konkursie? Czy Polska znalazła metodę na wygrywanie Eurowizji? Prezes Jacek Kurski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że jego zdaniem sukces nastolatki tkwi w jej transgraniczności! Nie sposób się z nim nie zgodzić, gdyż głos Viki przekracza granice i łączy pokolenia. Czy jest szansa, że w przyszłym roku Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci również odbędzie się w naszym kraju? Obejrzyjcie wywiad z prezesem TVP Jackiem Kurskim.

Wycieczka śladami filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Zobacz miejsca z kultowego filmu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE