Paulina Smaszcz wydała oświadczenie ws. Macieja Kurzajewskiego

i

Autor: AKPA Paulina Smaszcz wydała oświadczenie ws. Macieja Kurzajewskiego

Już nie wytrzymał?

Maciej Kurzajewski przerywa milczenie! Uderza w byłą żonę. To może zaboleć!

2022-10-09 19:47

Bohater najgłośniejszego romansu ostatnich dni, Maciej Kurzajewski (49 l.) postanowił, że czas oficjalnie zabrać głos. Chodzi oczywiście o jego związek z Katarzyną Cichopek (40 l.), którym zakochani pochwalili się w piątek (7 października). Dziennikarz ma już dość nieprzychylnych komentarzy, jakie płyną w jego stronę od byłej żony. Ostrzegł ją: "Nie pozwolę".

Od momentu, gdy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili za pośrednictwem Instagrama, że są szczęśliwie zakochani, internet się gotuje. Polacy już podzieli się na dwa obozy: tych, którzy trzymają za nich kciuki i tych, którzy uważają, że ich romans zniszczył dwa małżeństwa. Przypomnijmy, gdy kilka miesięcy temu Katarzyna Cichopek ogłosiła, że rozwodzi się z tancerzem, Marcinem Hakielem, z którym ma dwoje dzieci, od razu pojawiły się plotki o jej rzekomej niewierności. Zasugerował to sam Hakiel w pierwszym wywiadzie, jakiego udzielił po rozstaniu. "Kasia prosiła o więcej wolności, a potem okazało się, że ta wolność ma imię" - mówił w programie "Miasto kobiet".

Paulina Smaszcz o byłym mężu: "Kłamcy tak szybko się nie zmieniają"

W bawełnę nie owija za to Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego. Jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Cichopek, która swoje 40. urodziny świętuje z nowym chłopakiem w Izraelu, skomentowała: "Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Cię do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny! (...) Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają".

Cichopek i Kurzajewski mieli się ku sobie od lat?

Później podsumowała tę sytuację osobnym wpisem na swoim koncie na Instagramie, sugerując, że romans Cichopek z jej eksmężem może trwać nawet od trzech lat, odkąd spotkali się na planie programu "Czar Par" [Smaszcz rozwiodła się z Kurzajewskim w 2020 roku - przyp. red.]. "Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? (...) Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają. (...) Marcin Hakiel jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu CZAR PAR".

Maciej Kurzajewski ostrzega byłą żonę: "Nie pozwolę, by raniła bliskie mi osoby"

Słowa Smaszcz najwyraźniej nie podobają się Kurzajewskiemu, bo w niedzielę (9 października) postanowił zareagować na słowa byłej żony. "Nigdy nie komentowałem relacji z moją byłą żoną, ani tego, co działo się wewnątrz rodziny. Nadal nie zamierzam tego robić, ale też nie pozwolę, by moja była żona, z którą - przypominam - rozwiodłem się przed trzema laty, swoimi wypowiedziami celowo wprowadzała w błąd opinię publiczną, i tym samym raniła mnie i bliskie mi osoby" - napisał. 

Sonda
Czy myślisz, że Kurzajewski postraszył byłą żonę prawnikami?
Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Nasi Partnerzy polecają