Urszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną: "Powoli mnie to już przeraża"

2022-04-28 22:25

Legendarna artystka Urszula Kasprzak (62 l.) zdradziła tajemnice swojej alkowy. Jak się okazuje, różnica wieku między nią a młodszym o 20 lat Tomaszem Kujawskim "powoli ją przeraża". Porównała go także do byłego męża. Co powiedziała?

Urszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski

Urszula Kasprzak znana jest z takich przebojów jak "Konik na biegunach" czy "Dmuchawce, latawce, wiatr". Artystka często śpiewa o miłości. Ma doświadczenie w relacjach damsko-męskich - przez kilkanaście lat była związana ze Stanisławem Zybowskim, za którego wyszła w 1992 r. Owocem ich związku jest Piotr (35 l.), który obecnie współpracuje z mamą - należy do ekipy technicznej pracującej przy jej występach. Urszula potraktowała słowa przysięgi małżeńskiej niezwykle poważnie - ją i męża rozłączyła dopiero śmierć. Stanisław Zybowski zmarł w 2001 roku. 

Zobacz też: Kaczorowska szokuje wyznaniami o seksie: Po porodach mam większą przyjemność

Jakiś czas później jej serce zabiło mocniej dla członka zespołu, Tomasza Kujawskiego. W 2003 roku Urszula Kasprzak i Tomasz Kujawski zostali rodzicami. Gwiazdę i jej ukochanego dzieli spora różnica wieku - on jest o 20 lat młodszy. Choć Urszula pracuje w show-biznesie od przeszło 40 lat, nigdy nie zdradzała zbyt wielu szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego. Teraz fani z niecierpliwością czekają na poznanie jej tajemnic - w maju ukaże się jej autobiografia. Portal "Dzień dobry TVN" przytoczył fragmenty książki autorstwa Urszuli Kasprzak i Ewy Anny Baryłkiewicz. Wokalistka porównała w nich swoich mężów. 

"Są podobni. Silni, męscy, zdecydowani. Po prostu nie wiązałam się z jakimiś życiowymi niedojdami, tylko z facetami, którzy zawsze brali sprawy w swoje ręce. Takimi, którzy lubią działać, dla których cały czas musi się dziać" - pisała. 

Urszulę i Tomasza Kujawskiego dzieli spora różnica wieku - wynosi ona 20 lat. Artystka odniosła się i do tej kwestii. Czy przeszkadza jej fakt, że jej partner jest od niej dużo młodszy?

"Ze Staszkiem to było bardzo fajne, ale przy Tomku… Powoli mnie to już przeraża. Powoli. Ale jeszcze wytrzymuję to tempo, nadążam za zmianami. I wciąż jest to dla mnie przyjemne" - ujawniła. 

Sonda
Chcesz przeczytać autobiografię Urszuli Kasprzak?
Allan Krupa o tym, dlaczego wybrał rapową ścieżkę, kiedy i jak powstała "Lambada"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki