Urszula zapłaciła za grób męża! Tak przyjechała na parafię

2021-11-26 5:50
Urszula zapłaciła za grób męża
Autor: Paweł Nowak Urszula zapłaciła za grób męża

Wczoraj informowaliśmy, że Urszula (61 l.) nie uiściła opłaty cmentarnej za przedłużenie kwatery, w której dwadzieścia lat temu pochowano jej męża Stanisława Zybowskiego (†48 l.). Wokalistka natychmiast zrehabilitowała się i w towarzystwie obecnego partnera udała się do kancelarii, żeby załatwić wszelkie formalności.

W środę w podwarszawskim domu Urszuli było małe zamieszanie. Artystka dowiedziała się od „Super Expressu”, że nie uiściła opłaty cmentarnej za przedłużenie kwatery, w której dwadzieścia lat temu pochowano jej męża Stanisława Zybowskiego (†48 l.). Termin minął 23 listopada.

– Bardzo dziękujemy za informację. Załatwimy temat niezwłocznie. Musimy się wybrać do proboszcza. Zrobimy to jeszcze dziś – usłyszeliśmy od partnera wokalistki, Tomasza Kujawskiego.

I słowa dotrzymali! Reakcja była błyskawiczna, bo w środowe popołudnie, gdy tylko otwarto kancelarię przy kościele p.w. MB Częstochowskiej w Józefowie, oboje zjawili się na miejscu, żeby opłacić grób Zybowskiego. Tuż przed godz. 16 zajechali tam eleganckim samochodem (ZOBACZ TUTAJ). W kancelarii spędzili kwadrans, a potem wrócili do domu. Formalności załatwione! Teraz piosenkarka ma spokój na kolejne 20 lat. Wiadomo, że Urszula zapłaciła 2600 złotych za 8 miejsc na cmentarzu.

Konkurs chopinowski. Tragiczny los polskich pianistów. Samobójstwo, wypadek, zagłada. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE