Viki Gabor porzuci szkołę przez “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?! Wokalistka się tłumaczy

2022-01-18 12:15
Viki Gabor porzuci szkołę przez “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
Autor: Akpa Viki Gabor porzuci szkołę przez “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Viki Gabor (15 l.) będzie najmłodszą uczestniczką w historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Informacja o udziale młodej gwiazdy w show Polsatu wywołała falę krytyki. Internauci stwierdzili, że piętnastolatka powinna skupić się na nauce, a nie na rozwijaniu kariery w branży rozrywkowej. Artystka postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy.

Internauci oburzeni uczestnictwem Viki Gabor w TTBZ: „W tym wieku chodzi się do szkoły”

Informacja o tym, że Viki Gabor będzie najmłodszą uczestniczką show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywołała skrajne reakcje internautów. O ile fani młodej gwiazdy cieszą się, że zobaczą ją na ekranach jeszcze w tym roku, o tyle krytycy są oburzeni pomysłem angażowania nastolatki w tego typu program. Ich zdaniem dziewczyna powinna skupić się na nauce, a nie rozwijaniu kariery w branży rozrywkowej. Hejterzy już spisali show na straty: „Już chyba naprawdę nie ma kogo zaprosić do programu”. Co na to sama Viki? Artystka w rozmowie z portalem Pomponik postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy i zdementować plotki o rezygnacji ze szkoły na rzecz uczestnictwa w TTBZ:

Te komentarze są śmieszne. Nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą, regularnie mam lekcje, cały czas ktoś do mnie dzwoni i nadrabiam, więc mogę im pokazać swoje oceny - powiedziała. Dodała również, że nie rozumie, co wspólnego ma szkoła i program, a jej stopnie są bardzo dobre.

Uspokoiło Was tłumaczenie Viki Gabor? Dajcie znać w komentarzach.

Viki Gabor o szkole i ocenach - matematyka najtrudniejsza

Zobacz w naszej galerii, jaką metamorfozę przeszła Viki Gabor!

Sonda
Czy show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dobre miejsce dla Viki Gabor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE