Karolina Pisarek, Viki Gabor, Danzel, Anna Jurksztowicz

i

Autor: AKPA

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wiemy, kto może wystąpić w 16. edycji! Viki Gabor, Pisarek, Danzel... [LISTA]

2022-01-14 22:50

Wiosną ruszy nowa, 16. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wśród uczestników show pojawią się również osoby niezwiązane z rynkiem muzycznym! Wystąpią m.in.: Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz czy Viki Gabor. Kto jeszcze zaprezentuje się na scenie?

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę Polsatu już tej wiosny. Fani formatu będą mogli co tydzień śledzić występy swoich ulubionych celebrytów, a wśród nich wokalistek Anny Jurksztowicz oraz Viki Gabor! Internauci zastanawiają się również, jak na tle zawodowych muzyków wypadnie finalistka V edycji „Top Model” Karolina Pisarek, która nigdy wcześniej nie śpiewała publicznie. Kto jeszcze wystąpi?

Zobacz: Wielka gwiazda w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jej przeboje znają wszyscy

Lista uczestników nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W Internecie pojawiły się informacje o kolejnych osobach, które wezmą udział w show. Pudelek podał, że mają to być: Viki Gabor, Anna Rusowicz, Andrzej Kozłowski, Patryk Cebulski, Maciej Radel oraz belgijski piosenkarz Danzel - twórca hitu "Pump it up". Trzeba przyznać, że skład nowego zespołu gwiazd programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest nieco zaskakujący. Po raz pierwszy w show wystąpi zagraniczny gość. Jak myślicie, kto spośród wymienionych osób ma największe szanse na wygraną?

 Zobacz galerię: Świąteczne wydanie odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo! 

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję Twoja twarz brzmi znajomo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE