Wielka gwiazda w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jej przeboje znają wszyscy

2022-01-14 9:44
Wielka gwiazda w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Autor: Akpa Wielka gwiazda w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Wiosną na antenie Polsatu pojawi się nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stacja ogłasza kolejne nazwiska. Wiadomo już, że w muzycznym show pojawi się piękna modelka Karolina Pisarek. Teraz ogłoszono, że kontrakt podpisała także wielka gwiazda estrady, której piosenki znają niemal wszyscy.

Już niebawem na antenie Polsatu wystartuje 16. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W mediach publikowane są informacje o pierwszych uczestnikach. Wiadomo już, że w muzycznym talent show pojawi się modelka Karolina Pisarek. "Fakt" poinformował, że kolejną gwiazdą najnowszego sezonu będzie Anna Jurksztowicz. 

- Anna ma taki talent, że w programie Polsatu nie wyobrażano sobie, by nie mieć jej w jej kręgu uczestników – zdradziła w rozmowie z "Faktem" osoba z produkcji.

Anna Jurksztowicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Anna Jurksztowicz ze sceną związana jest od lat. Na swoim koncie ma wiele przebojów. To jej utwory można było usłyszeć w czołówkach seriali "Na dobre i na złe", "Ranczo" czy "Matki, żony i kochanki". Anna Jurksztowicz jest absolwentką Wydziału Wokalnego Średniej Szkoły Muzycznej w Szczecinie. W 2021 roku media obiegła informacja, iż gwiazda rozwodzi się z mężem Krzesimirem Dębskim.

W naszej galerii zobaczysz zdjęcia z finału 15. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE