Rozwód Anny Jurksztowicz z Krzesimirem Dębskim. Szczegóły szokują

2022-03-04 11:29
SG Jurksztowicz new
Autor: Autor: SE SG Jurksztowicz new

Anna Jurksztowicz (58 l.) i Krzesimir Dębski (68 l.) rozwodzą się! Para, która do tej pory uchodziła za idealną zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym, zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo. Do sądu trafił już pozew, a winą za rozpad małżeństwa obarczany jest kompozytor.

Uczucie między Anną Jurksztowicz a Krzesimirem Dębskim narodziło się w połowie lat 80-tych. To właśnie Dębski napisał dla swojej przyszłej żony hit „Diamentowy kolczyk”, który zapewnił jej ogromną popularność. Z czasem zostali małżeństwem i rodzicami dwójki dzieci. Przez cały czas pracowali razem. Niestety, okazało się, że Krzesimir Dębski ma słabość do innych kobiet. Przez lata wdawał się w romanse, co doprowadzało do kryzysów w związku. Pierwszy z nich nastał kiedy Dębski doczekał się syna z kontrabasistką Małgorzatą, kolejny - gdy romansował z właścicielką agencji koncertowej, Agnieszką. Jurksztowicz wybaczała mu zdrady dla dobra dzieci i biznesu.

– Ania jest moją opoką. Dba o mnie. Kupuje mi rysiki do ołówków. Skatalogowała całą moją twórczość. Założyła bibliotekę głosów orkiestrowych, ponad 250 teczek. Wydaje moje płyty. To ciężka praca i nie można jej nie doceniać – zachwalał żonę kompozytor. Cierpliwość piosenkarki skończyła się, kiedy na jaw wyszła kolejna zdrada jej męża. - Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ale ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął - zdradziła znajoma pary w rozmowie z „Na żywo”.

Piosenkarka potwierdziła w rozmowie z Plejadą, że wystąpiła o rozwód z orzeczeniem o winie. Potwierdzenie otrzymaliśmy także z sądu, w którym zarejestrowany jest pozew.

Czułości Miśka Koterskiego z BYŁĄ i OBECNĄ partnerką na środku ulicy. Nadążacie za nimi?

Doda na dachu limuzyny wjeżdża na imprezę. Świętuje rozwód!
Sonda
Lubisz piosenki Anny Jurksztowicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE