Viki Gabor wygina się do wulgarnego utworu

i

Autor: AKPA/Podlewski, instagram/@vikigaborofficial Viki Gabor wygina się do wulgarnego utworu

Zobaczcie wideo

Viki Gabor wygina się do wulgarnego utworu. Taki przykład 15-latka daje swoim fanom

2022-11-05 14:51

Na instagramowym profilu Viki Gabor (15 l.) pojawił się krótki filmik, który zachwycił fanów wokalistki. Wokalistka wije się przed lustrem i rusza ustami w rytmie słów wulgarnego utworu. Zobaczcie wideo!

Viki Gabor, choć niedawno debiutowała w rodzimym show-biznesie, dziś jest jedną z pierwszoligowych gwiazd. Młoda wokalistka dała się poznać fanom za sprawą występu w "The Voice Kids", a swoim występem na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku podbiła serca Polaków (i nie tylko!). 

Dziś zwyciężczyni Eurowizji Junior może pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak Kayah - artystki wspólnie nagrały utwór "Ramię w ramię", który z miejsca stał się hitem. 15-letnia Viki Gabor coraz śmielej poczyna w polskim show-biznesie i eksperymentuje z wizerunkiem - swego czasu część internautów sugerowała nawet, że młoda wokalistka powiększyła usta.

Instagramowy profil Gabor obserwuje niemal 800 tys. internautów. Młoda gwiazda, jak na idolkę tysięcy nastolatek przystało, chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio do sieci trafił krótki filmik, który wprost zachwycił jej fanów. 

Na nagraniu widać Viki Gabor, która pręży się przed lustrem. Nastolatka ma na sobie czarny gorset oraz szerokie spodnie. W tle wybrzmiewa piosenka "Bank" w wykonaniu Maliego, artysty z Jamajki. Fragment utworu, który słychać w nagraniu Viki Gabor, mówi o "działalności przestępczej" i "byciu złodziejem", a 15-latka rusza ustami w rytmie słów piosenki, dając do zrozumienia, że zna jej tekst. 

Okazuje się, że powyższy fragment jest jednym z "łagodniejszych". Wulgarna piosenka "Bank" zawiera również m.in. takie fragmenty jak "będę pie*****ć twoją dziewczynę w tanich kapciach" czy "ona nie ma uczuć, czuje jedynie mojego k****a". 

Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?