Nieletnia Viki Gabor włóczy się nocą po mieście! Wystają jej MAJTKI i brzuch [ZDJĘCIA]

2022-08-05 16:35

Viki Gabor zaistniała w naszym rodzimym show-biznesie, kiedy miała zaledwie 12 lat. Wygrana w programie "The Voice Kids", a potem także na Eurowizji Junior, otworzyły jej ścieżkę do ogromnej kariery. Dziś jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd, co jest niezwykle imponujące zważywszy na jej młodociany wiek. Ostatnio 15-letnia piosenkarka została sfotografowana podczas nocnych zabaw w centrum dużego miasta. To, co rzuca się w oczy, to wystające majtki i odsłonięty brzuch. Zobaczcie zdjęcia.

Nieletnia Viki Gabor włóczyła się nocą po mieście! Wystawały jej MAJTKI i brzuch [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA/Instagram Nieletnia Viki Gabor włóczyła się nocą po mieście! Wystawały jej MAJTKI i brzuch [ZDJĘCIA]

O Viki Gabor zdecydowanie nie można powiedzieć, że jest zwyczajną nastolatką. Dzięki ogromnemu talentowi zrobiła olbrzymią karierę, która pomimo upływu lat nadal ma się bardzo dobrze. Nastolatka dorasta na oczach milionów Polaków, niedawno świętowała 15. urodziny. Nie da się też ukryć, że lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem scenicznym, co nie raz - z racji jej młodego wieku - odbijało się wyjątkowo szerokim echem w kolorowej prasie. 

15-latka wyrosła na prawdziwą influencerkę, jej profil na Instagramie śledzi ponad 760 tysięcy osób. Każdy post Gabor budzi ogromne proszenie jej obserwatorów, którzy bacznie obserwują jej kolejne metamorfozy. Niedawno w sieci podniosła się burza po jej nowych zdjęciach, które miały być dowodem na to, że nastolatka skorzystała zabiegu medycyny estetycznej, powiększyła sobie usta i zrobiła blond włosy.

Teraz do sieci trafiły zdjęcia, na których widać, jak Viki Gabor nocną porą bawi się w centrum Krakowa. Największą uwagę zwraca nie tylko późna godzina, ale i strój nastolatki. 15-latka odsłoniła brzuch i wyeksponowała markowe majtki. Zobaczcie je na zdjęciach niżej. Co o tym myślicie? Piszcie w komentarzach!

Sonda
Pozwoliłbyś 15-letniej córce w nocy w środku tygodnia bawić się na mieście?
Viki Gabor w ogniu ostrej krytyki internautów. Stanowcza odpowiedź gwiazdy