Posądzany o zboczoną relację z siostrą Stefan z "Chłopaków do wzięcia" znalazł nową dziewczynę! Mamy jej zdjęcie!

2022-08-05 12:57

Stefan, który w programie "Chłopaki do wzięcia" występuje przed kamerami z siostrą Kariną, znalazł nową miłość. Uczestnik pochwalił się w sieci zdjęciami ukochanej i wiele wskazuje na to, że zakochani zdążyli już ze sobą zamieszkać. Fani rodzeństwa Koch mają jednak wątpliwości co do trwałości nowej relacji Stefana. Widzowie, którzy obserwowali jego dość niezdrową zażyłość z siostrą, obawiają się, że Karina może odstraszyć kolejną dziewczynę brata...

Stefan z Chłopaków do wzięcia znalazł nową dziewczynę! Mamy jej zdjęcie!

i

Autor: Facebook/Chłopaki do wzięcia Stefan z "Chłopaków do wzięcia" znalazł nową dziewczynę! Mamy jej zdjęcie!

Relacja rodzeństwa Koch z programu "Chłopaki do wzięcia" budzi spore kontrowersje już od dłuższego czasu. Widzowie byli w szoku, gdy Stefan porównywał ciała swoich kandydatek do sylwetki siostry, po czym odrzucał kolejne wybranki. Karinie również nie podobały się dziewczyny brata i skutecznie go do nich zniechęcała. Dodatkowo sporą burzę wywołało wyznanie rodzeństwa, które przyznało, że chodzi przy sobie nago. W dodatku Stefan robił siostrze zdjęcia, które miały dość erotyczny charakter.

Na profilach programu wybuchła burza, a widzowie zaczęli oskarżać rodzeństwo o kazirodztwo. Karina przed kamerami wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że "nie bzyka się z bratem".

Teraz Stefan na swoim kanale, który prowadzi na YouTube, pochwalił się, że znalazł nową miłość. Jego ukochaną jest ciemnowłosa Aldona.

- Drodzy widzowie. Stanęło się takie coś, że chcący bądź niechcący, stałem się obecnie zajęty. Dość fajnie mi się z tą dziewczyną układa... - mówi bohater "Chłopaków do wzięcia"

W dodatku na profilu na Facebooku, który Stefan prowadzi z Kariną, pojawiło się zdjęcie Aldony. Fotka nowej ukochanej Stefana wzbudziła niemałe poruszenie. Internauci wskazują też, że jego nowy związek może się udać, jeśli zakochani zamieszkają bez siostry Stefana. Na ten komentarz odpowiedziała najprawdopodobniej Karina, która spytała: "a kto mówi, że nie mieszkają sami?" tym samym sugerując, że para już ze sobą mieszka. W dyskusję włączyła się sama Aldona, która napisała, że ze Stefanem będą mieszkać sami.

Zobaczcie na zdjęciach niżej nową ukochaną bohatera programu "Chłopaki do wzięcia". Myślicie, że jego kolejny związek przetrwa próbę czasu? Piszcie w komentarzach!

Sonda
Oglądasz program Chłopaki do wzięcia?
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Ewa Kasprzyk

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki