Małgorzata Kożuchowska

i

Autor: AKPA/Telus Małgorzata Kożuchowska

A to pech!

Wakacyjny dramat Małgorzaty Kożuchowskiej! Została jej tylko tunika za 700 złotych

2022-08-11 12:58

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) postanowiła troszkę się zrelaksować i pojechała z rodziną na zagraniczne wakacje. Nie spodziewała się jednak, że spotka ją takie nieszczęście. Aktorka ujawniła, że na lotnisku zgubiono jej bagaż i została tylko z kilkoma rzeczami.

Małgorzata Kożuchowska to niezwykle zapracowana aktorka. Jej grafik pęka w szwach, jednak postanowiła znaleźć chwilę, żeby odpocząć wraz z rodziną na zagranicznych wakacjach. Gwiazda pochwaliła się już w sieci pierwszymi zdjęciami. Pokazała fanom, jak skacze przez fale niczym piękna syrena. Okazało się jednak, że jej urlop nie do końca układa się tak, jak sobie zaplanowała. Właśnie poinformowała o przykrym incydencie, który ją spotkał na lotnisku. 

Małgorzata Kożuchowska jest już skończona?! Szokujące doniesienia o aktorce, jest coraz gorzej!

Małgorzata Kożuchowska straciła bagaż

Aktorka nie tak wyobrażała sobie pierwsze dni upragnionego urlopu. Zamiast relaksu i beztroski, musiała się zmierzyć z przykrą dla siebie sprawą. Okazało się, że podczas przesiadek, zgubiono na lotnisku jej walizkę. 

"W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk", napisała aktorka na Instagramie.

Kożuchowskiej została tylko tunika za 700 złotych

Na szczęście Małgosia to bardzo zapobiegliwa kobieta i do bagażu podręcznego spakowała najpotrzebniejsze rzeczy, a właściwie to, co może przydać się na plaży. Wśród nich znalazło się kimono plażowe, za które aktorka zapłaciła, bagatela(!), 700 złotych. I to właśnie w nim pozuje do zdjęcia, które jest tłem do opisania tego wakacyjnego dramatu.

"Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek😜. I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe) filtry i kapelusz…", dodała. 

Sonda
Też zdarzyło ci się, że zgubiono twój bagaż?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE