Wakacyjny dramat Małgorzaty Kożuchowskiej! Została jej tylko tunika za 700 złotych

2022-08-11 12:58

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) postanowiła troszkę się zrelaksować i pojechała z rodziną na zagraniczne wakacje. Nie spodziewała się jednak, że spotka ją takie nieszczęście. Aktorka ujawniła, że na lotnisku zgubiono jej bagaż i została tylko z kilkoma rzeczami.

Małgorzata Kożuchowska

i

Autor: AKPA/Telus Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to niezwykle zapracowana aktorka. Jej grafik pęka w szwach, jednak postanowiła znaleźć chwilę, żeby odpocząć wraz z rodziną na zagranicznych wakacjach. Gwiazda pochwaliła się już w sieci pierwszymi zdjęciami. Pokazała fanom, jak skacze przez fale niczym piękna syrena. Okazało się jednak, że jej urlop nie do końca układa się tak, jak sobie zaplanowała. Właśnie poinformowała o przykrym incydencie, który ją spotkał na lotnisku. 

Małgorzata Kożuchowska jest już skończona?! Szokujące doniesienia o aktorce, jest coraz gorzej!

Małgorzata Kożuchowska straciła bagaż

Aktorka nie tak wyobrażała sobie pierwsze dni upragnionego urlopu. Zamiast relaksu i beztroski, musiała się zmierzyć z przykrą dla siebie sprawą. Okazało się, że podczas przesiadek, zgubiono na lotnisku jej walizkę. 

"W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk", napisała aktorka na Instagramie.

Kożuchowskiej została tylko tunika za 700 złotych

Na szczęście Małgosia to bardzo zapobiegliwa kobieta i do bagażu podręcznego spakowała najpotrzebniejsze rzeczy, a właściwie to, co może przydać się na plaży. Wśród nich znalazło się kimono plażowe, za które aktorka zapłaciła, bagatela(!), 700 złotych. I to właśnie w nim pozuje do zdjęcia, które jest tłem do opisania tego wakacyjnego dramatu.

"Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek?. I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe) filtry i kapelusz…", dodała. 

Sonda
Też zdarzyło ci się, że zgubiono twój bagaż?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki