Warnke i Stramowski z nową partnerką na jednej imprezie. Która wyglądała lepiej? ZDJĘCIA

2023-09-21 16:10

Katarzyna Warnke (46 l.) i Piotr Stramowski (36 l.) to naprawdę wyjątkowa (była już) para! Po rozstaniu nie tylko nie drą ze sobą kotów, ale i potrafią pojawić się na tej samej imprezie. Aktorka wspierała męża podczas premiery hucznego filmu Agnieszki Holland (75 l.) „Zielona granica”, w którym zagrał.

Warnke i Stramowski z nową partnerką na jednej imprezie. Która wyglądała lepiej? ZDJĘCIA

O tym filmie mówi cały świat. Na oficjalnej premierze w Warszawie pojawił się tłum gwiazd, a wśród nich Piotr Stramowski, który zagrał w produkcji rolę Macieja. Aktora wspierała jego nowa ukochana Natalia. Ale… ku zdziwieniu wszystkich oklaskiwała go też obecna wciąż żona – Katarzyna Warnke.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Warnke szczera do bólu. Ujawnia prawdziwe powody rozstania ze Stramowskim. Szokujące, co się u nich działo. Aktor się wkurzy?

Przed seansem Kasia z empatią mówiła o Piotrze. „Na pewno dziś będzie to dla niego trudny wieczór, bo powiedział, że granie w tym filmie było retraumatyzujące” – powiedziała w rozmowie z JastrząbPost. Ale, jak dodała, to nie Stramowski zaprosił ją na premierę.

Zobaczcie w naszej galerii, jak małżonkowie prezentowali się na premierze. Kto wyglądał lepiej - Katarzyna Warnke czy nowa ukochana Piotra Stramowskiego?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany