Edyta Górniak

i

Autor: AKPA Edyta Górniak na scenie

A to nie wszystko!

Wbiło nas w fotel, jak dowiedzieliśmy się, ile na nowym show TVP może zarobić Edyta Górniak! Astronomiczna kwota

2023-09-12 16:01

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Jej występy zawsze stoją na najwyższym poziomie. Teraz Edytę Górniak będzie można podziwiać w nowym show TVP, "Rytmy Dwójki". Za udział w tym programie gwiazda dostała ogromne wynagrodzenie! Znamy kwotę!

Edyta Górniak od lat współpracuje z Telewizją Polską. Można ją oglądać na licznych koncertach organizowanych przez TVP. Dodatkowo przez lata zasiadała w jury kultowego "The Voice of Poland" a także była trenerką w "The Voice Kids", gdzie jej podopieczna Roksana Węgiel wygrała program. Teraz piosenkarka wystąpi w nowym programie "Rytmy Dwójki". Oferta, którą dostała od TVP naprawdę robi wrażenie!

Wiemy, ile może zarobić Edyta Górniak w nowym show Dwójki! Kwota robi wrażenie!

Jak donosi serwis "Pudelek", TVP złożyło gwieździe bardzo dobrą propozycję. Informator powiedział portalowi, na jakie wynagrodzenie może liczyć Edyta Górniak.

- TVP stanęła na wysokości zadania, żeby zaangażować ją do programu "Rytmy Dwójki". Edyta Górniak dostała aż trzy garderoby, kierowcę do dyspozycji 24h, dowolność w wyborze utworów, dziewięcioosobową ekipę, a także największą gażę. Za nagranie ośmiu odcinków dostanie 400 tysięcy złotych - podaje "Pudelkowi" informator.

Nowy program zobaczymy już od połowy września w piątki na TVP 2. Show poprowadzą Sandra Kubicka i Izabella Krzan.

Zobacz poniższą galerię: Syn chce kupić Górniak dom

Edyta Górniak odbiera nagrodę ,,Super Expressu"
Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany