Weronika Książkiewicz w żałobie. Nie żyje ojciec jej dziecka

2024-06-11 11:11

Nie żyje Krzysztof Latek. O tragicznej śmierci byłego ukochanego Weroniki Książkiewicz media poinformowały parę godzin temu. Te przerażające doniesienia potwierdza osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Weronika Ksiązkiewicz Krzysztof Latek

i

Autor: Akpa

Weronika KsiążkiewiczKrzysztof Latek byli ze sobą parę lat. W mediach pojawiały się nawet informacje na temat planowanego ślubu pary. Niestety niedługo po narodzinach ich syna okazało się, że zakochani nie są już razem. Ich rozstanie przebiegło w przyjacielskich stosunkach.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz na studiach zakochała się w gwiazdorze, który był jej wykładowcą. Jak skończyła się ta historia?

Ojciec dziecka Weroniki Książkiewicz nie żyje

W nocy "Świat Gwiazd" przekazał bardzo smutne wieści. Na jaw wyszło, że Krzysztof Latek nie żyje. Według informatora portalu Weronika jest ciągle w ogromnym szoku i bardzo przeżywa smutne informacje.

Zobacz też: Ostre sceny z udziałem Weroniki Książkiewicz. Nie robiła tego od 7 lat!

"Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie (...) Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska. Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty" - mówi znajoma Książkiewicz w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Zobacz też: Kim jest nowy partner Weroniki Książkiewicz? Jest od niej sporo starszy

Portal pudelek.pl skontaktował się z Waldemarem Dąbrowskim, ojcem Marty. W rozmowie mężczyzna miał potwierdzić, że razem ze swoją córką wspierają Weronikę Książkiewicz, bo "nie jest tajemnicą, że panie się przyjaźnią".

Kim był Krzysztof Latek?

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek poznali się w 2008 roku. W wielu wywiadach mówili, że są w sobie szaleńczo zakochani.

"Gotów jestem oddać za nią życie. Ochronię ją własnym ciałem" - miał mówić Krzysztof.

Latek był prezesem dużej firmy deweloperskiej. Od Książkiewicz był starszy o 16 lat. W 2010 roku para doczekała się syna. Gdy chłopiec skończył 3 miesiące, Weronika i Krzysztof zdecydowali się rozstać.

Zobacz też: Książkiewicz wygina się na BRUDNYM łabędziu i prosi o pomoc Wendzikowską

Zobacz naszą galerię: Weronika Książkiewicz i Mateusz Banasiuk w odważnych scenach

Sonda
Czy Weronika Książkiewicz to dobra aktorka?
Weronika Książkiewicz wyznaje: Na studiach podkochiwałam się w Bronisławie Wrocławskim
Jak oswoić się z żałobą? Instytut Dobrej Śmierci. DROGOWSKAZY

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki