Top Model

i

Autor: Instagram @topmodelpolskatvn

"Strasznie niesprawiedliwe"

Widzowie miażdżą Joannę Krupę. Jak ona mogła to zrobić?!

2022-11-24 16:43

Ostatni odcinek "Top Model" wzbudził wyjątkowo dużo emocji. Wszystko przez werdykt, jaki zapadł pod koniec programu. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie decyzja Joanny Krupy (43 l.). Gwiazda uznała, że przywróci do programu uczestnikę, którą wcześniej wraz z pozostałymi jurorami wytypowała do opuszczenia show. Widzowie są wściekli.

"Top Model" wkroczyło w ostateczną fazę przed finałem. Uczestnicy walczyli w środowym odcinku o jak największą liczbę pokazów mody, w których będą mogli zaprezentować swoje zdolności i to, czego nauczyli się w programie. Niestety, tylko jeden projektant był zainteresowany zatrudnieniem Michaliny Wojciechowskiej. Jurorzy uznali, że dziewczyna nie dała z siebie wszystkiego i podjęli decyzję, że musi odpaść z show. Wtem do akcji wkroczyła Joanna Krupa, która ni sąd, ni zowąd, postanowiła skorzystać z szansy przywrócenia uczestniczki, choć o takiej nikt wcześniej nie informował.

- Jesteś moją ulubienicą i kocham cię ponad wszystko. Sumienie by mi nie dało spać, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś wracam - stwierdziła.

Widzowie miażdżą Joannę Krupę. Jak ona mogła to zrobić?!

Kiedy w social mediach "Top Model" pojawiła się informacja o decyzji Joanny Krupy, natychmiast pojawiła się masa komentarzy wdziów, którzy krytycznie ocenili zachowanie modelki.

- Strasznie niesprawiedliwe. Tak to może sobie ją co program przywracać, bo przecież ulubienica.

- Ale żenada. Faworyzacja aż kłuje - czytamy.

- Bez sensu. Równie dobrze szansę pójścia w fashion weeku powinna mieć Ola, żeby zobaczyć, ile pokazów by dostała - grzmią fani programu.

Widzowie są źli nie tylko na Krupę, która wprost wyraziła swoją sympatię do uczestniczki, ale przede wszystkim denerwuje ich zachowanie Michaliny, która miała krytycznie wypowiadać się o innych uczestnikach.

- Poziom bezczelności Michaliny góruje. Bardzo dobrze, że nie dostała więcej pokazów. Potrafi tylko wytykać niedoskonałości innych uczestników. Nie rozumiem czemu Krupa ją przywróciła.

Myślicie, że za tydzień podczas eliminacji i tak odpadnie? Macie swoich faworytów, którzy powalczą o głosy widzów w finałowym odcinku?

Sonda
Czy uczestnik Top Model ma szansę zrobić karierę w modelingu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE