Komunia dzieci Hyżego: dwie żony, pasierbica, dzieci i obecny partner byłej żony...

2022-05-22 15:00
Komunia
Autor: AKPA Komunia

Swego czasu Maja (33 l.) i Grzegorz Hyży (35 l.) tworzyli piękną parę, która doczekała się bliźniąt Wiktora i Alexandra (10 l.). Mimo że drogi sławnych rodziców na dobre się rozeszły i choć ostatnimi czasy nie wypowiadali się o sobie zbyt pochlebnie, to jednak byli małżonkowie zdecydowali się wyprawić swoim dzieciom komunię, na którą każde przyszło ze swoją nową rodziną.

Cóż to za piękna patchworkowa rodzina! Dawne urazy przynajmniej na jeden dzień poszły w odstawkę. W końcu pierwsza komunia to ważne wydarzenie duchowe w życiu dzieci, dlatego poróżnieni małżonkowie starali się zrobić wszystko, by chłopcy zapamiętali je jak najpiękniej. Grzegorz po rozwodzie z Mają związał się z Agnieszką Hyży (37 l.), z którą ma syna Leona (6 mies.), natomiast Maja odnalazła szczęście u boku przystojnego Konrada, któremu urodziła córeczkę Antoninę (2 l.), zaś w lipcu przyjdzie na świat ich kolejna pociecha. Choć jeszcze niedawno gwiazdy muzyki pop publicznie wylewały na siebie żale i pretensje, to jednak dla dobra wspólnych dzieci postanowiły się opamiętać. W sobotę zjawili się w jednym z warszawskich kościołów na komunii świętej synów. I mimo że w świątyni trzymali się od siebie z daleka to przyjęcie komunijne zapewne się udało, o czym mogą świadczyć zdjęcia, które w sieci zamieściła Agnieszka. Prezenterka zabrała na nie również swoją córeczkę Martę (9l.) z małżeństwa z Mikołajem Witem.

Zobaczcie jak wyglądała komunia i przyjęcie u Hyżych! 

Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka: Jestem stworzona do bycia matką
Sonda
Czy wypada zdradzać intymne szczegóły związku po rozwodzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE