Kasia Cichopek

i

Autor: Instagram @katarzynacichopek

Coś pięknego

Wielka radość w rodzinie Katarzyny Cichopek. Wszyscy zjechali się, by to uczcić!

2023-05-28 9:13

Katarzyna Cichopek (40 l.) podzieliła się w mediach społecznościowych wielką radością, która wydarzyła się w jej rodzinie. Wszyscy zjechali się, by to uczcić: Taka sytuacja nie zdarza się zbyt często, więc powód do świętowania jest naprawdę niebagatelny. Całość Cichopek dopełniła pięknymi zdjęciami. To po prostu trzeba zobaczyć.

Katarzyna Cichopek od jakiegoś czasu wzbudza w mediach wielkie emocje: zarówno w tych tradycyjnych, jak i w tych społecznościowych. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest na ustach wszystkich od czasu hucznego rozstania z Marcinem Hakielem. Niedługo później aktorka znana z "M jak miłość" ogłosiła związek z Maciejem Kurzajewskim. Do akcji wkroczyła wtedy jego była żona Paulina Smaszcza. I tak kolejne karty rodzinnych zawiłości są odkrywane przez dziennikarzy, ale i samych zainteresowanych. Ostatnio w rodzinie Cichopek nieco się uspokoiło. Teraz Katarzyna pochwaliła się wspaniałą nowiną, która sprowadziła do domu niemal wszystkich: wnuki, prawnuki, praprawnuki. Okazja jest wyjątkowa, aż nie sposób się nie uśmiechnąć.

Czytaj również: Córka Cichopek i Hakiela dostała drogi prezent na komunię. Spadliśmy z krzesła widząc cenę! TYLKO U NAS

Wielka radość w rodzinie Katarzyny Cichopek. Wszyscy zjechali się, by to uczcić!

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z pięknej uroczystości. Zamieściła opis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

- Żyj nam Babciu 200 lat, bo już 100 Cię mamy i kochamy. Przyjechali wszyscy, córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki - napisała Katarzyna Cichopek.

Widać ogromną radość na twarzach zebranych ludzi. Redakcja "Super Expressu" dołącza się do życzeń!

Zobacz również galerię: Święty tydzień Cichopek i Hakiela

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Komunia córki Cichopek i Hakiela