Wielka rewolucja w życiu Julii Wieniawy. Ogłosiła nowinę. Teraz jest skazana na Rozbickiego

2021-10-21 4:30
Julia Wieniawa
Autor: Instagram/Julia Wieniawa Julia Wieniawa

Julia Wieniawa (23 l.) i jej ukochany Nikodem Rozbicki (29 l.) są parą już od blisko dwóch lat. I jest im razem tak dobrze, że właśnie zrobili w swojej relacji ważny krok na przód. To pierwszy mężczyzna, dla którego Julia Wieniawa aż tak zmieniła swoje dotychczasowe życie.

Julia Wieniawa nie należy do przesadnie kochliwych. Aktorka miała dopiero trzy związki, z czego tylko relację z Antkiem Królikowskim (32 l.) i obecną z Nikodemem Rozbickim traktowała naprawdę poważnie.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa bez cenzury o swoim życiu miłosnym. "Jestem DZI*WKĄ, bo..."

O tym, jak ważny jest dla niej, Nikodem przekonał się kilka tygodni temu, gdy Julia zdecydowała, że powinni zrobić kolejny krok na przód w swojej relacji. Para postanowiła razem zamieszkać. - Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy wcześniej nie mieszkałam z nikim, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne – wyznała Julia w rozmowie z Pomponikiem.

NIE PRZEGAP: Ale wpadka! Julia Wieniawa pokazała więcej niż planowała! Szokujące zdjęcie w sieci

Okazuje się, że decyzja o wspólnym mieszkaniu ma też praktyczne względy.

- Oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – powiedziała rozchwytywana aktorka.

Jak widać, Nikodem Rozbicki nie miał problemu z tym, by zamieszkać pod dachem partnerki – zwłaszcza, że to prawdziwie luksusowy apartament. Julia wydała na niego dwa miliony złotych. Mieszkanie ma dwa poziomy, ogromny taras, na którym aktorka urządziła sobie dżunglę. Sami chętnie byśmy się do niej wprowadzili.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE