Witold Pyrkosz

i

Autor: fot. AKPA Witold Pyrkosz

Prawda o pierwszej żonie i synu Witolda Pyrkosza. Długo nikt o tym nie wiedział

2021-07-30 19:57

Witold Pyrkosz (+90 l.) to aktor, który ostatnie lata kariery spędził na planie kultowego serialu Telewizji Polskiej "M jak miłość". Kochany przez widzów Lucjan Mostowiak miał jednak swoje tajemnice. Do końca życia Witold Pyrkosz nie zdradził całej prawdy na ten temat. Dopiero po śmierci aktora fani dowiedzieli się, co ukrywał.

Przez większość życia Witold Pyrkosz związany był z młodszą o osiemnaście lat Krystyną, z którą doczekał się dwójki dzieci: syna oraz córki. Kobieta była ukochaną żoną aktora, która towarzyszyła mu do ostatnich chwil. Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Na jego pogrzebie zgromadzili się najbliżsi, którzy ze wzruszeniem żegnali artystę. Po śmierci aktora fani odkryli całą prawdę na temat swojego idola. Na jaw wyszła długo skrywana tajemnica. Witold Pyrkosz wspomniał o tym tylko raz. Okazało się, że ukochana Krystyna nie była pierwszą panią Pyrkosz.

Witold Pyrkosz podwójnie żonaty!

Zanim 40-letni Pyrkosz zakochał się w ledwie 17-letniej Krystynie, był już żonaty! O swoim związku z Ewą Bilewską nigdy nie opowiadał. Przez ponad pół wieku budował szczęśliwy związek z drugą żoną, z którą doczekał się dwójki dzieci. Aktor uchylił rąbka tajemnicy tylko raz. W jednym z wywiadów zdradził pewne informacje, które najwyraźniej przeszły niezauważone.

- Dostałem mieszkanie, wygrałem samochód, pięknego trabanta, rozwiodłem się... Nosiłem marynarkę w kratę i spodnie rurki. Możecie sobie wyobrazić, jak wyglądało wtedy moje życie - przytoczył wypowiedź Pyrkosza portal Interia.pl.

To nie jedyna szokująca informacja! Witold Pyrkosz ma syna z pierwszego małżeństwa. Szczęście z "kobietą życia", jak nazywał aktor żonę Krystynę, sprawiło, że artysta wymazał swoją przeszłość z pamięci. Kim jest syn Pyrkosza?

Syn Witolda Pyrkosza. Kim jest Paweł Pyrkosz?

Paweł Pyrkosz to syn Witolda oraz Ewy Bilewskiej. Niestety, niewiele wiadomo na temat pierworodnego. Mężczyzna urodził się w pierwszej połowie lat 50. ubiegłego wieku. Paweł Pyrkosz nie jest osobą publiczną.

Grób Witolda Pyrkosza. Niezapomniani