Sanatorium miłości 5

i

Autor: Filip Radwański/AKPA Sanatorium miłości 5

Już wszystko jasne!

Wielki finał "Sanatorium miłości 5"! To oni zostali Królami Turnusu! Za to Dariusz znów podpadł, "śliski facet"

2023-03-06 8:44

Ledwie się zaczęła, a już się skończyła - piąta seria "Sanatorium miłości" za nami! Wszystko stało się jasne w ostatnim odcinku, gdzie zdecydowano, że Królową i Królem Turnusu zostali Iwona i Józef! Do pary spłynęły liczne gratulacje, ale i tak sporą część uwagi zabrała im postawa kontrowersyjnego seniora Dariusza. Co zrobił tym razem, że spadły na niego gromy?

MAMY TO! Po 10 odcinkach oglądania nowych pensjonariuszy, zakończyła się już piąta edycja popularnego programu "Sanatorium miłości". Ostatni odcinek był pełen emocji, a uczestnicy wybrali "Króla i Królową Turnusu". Kto wygrał? Te zaszczytne tytuły powędrowały do Iwony oraz Józefa, którzy zasiedli na tronie. - Marzenia się spełniają; moim marzeniem było zostanie królową tej edycji - mówiła wzruszona kobieta. - Czy ja jestem szczęśliwy? Mało powiedziane! Ja nie wiem, jak się do tego ustosunkować! Dziękuję wam za zaufanie, bo to znaczy, że mnie lubicie. Ja też was bardzo, bardzo lubię - wtórował jej wyróżniony senior, zwracając się do pozostałych uczestników.

Widzowie okazali się być wniebowzięci tym wyborem! - No i super. Królowa taka zwyczajna, nie wywyższająca się, elegancka, wesoła. Król elegancki, szarmancki, przystojny. Dobrze wybrali - napisała jedna z internautek. - Józek dumny i dystyngowany mężczyzna a Iwonka kobieta miła i zawsze wypowiadająca się z klasą, jedne z najsmuklejszych nóg tej edycji - dodawała inna. - Super gratulacje. Bardzo dobry wybór.Tylko Darek zawiedziony - napisała kolejna, nawiązując do kontrowersyjnej postawy wymienionego uczestnika.

Co zrobił Dariusz?

Widzowie byli zażenowani jego postawą, czego nie omieszkali wytknąć mu w licznych komentarzach. Czym tak im podpadł w finale? Okazało się, że jego chęć zostania królem była tak wielka, że w głosowaniu postanowił oddać głos... na samego siebie! - Darek to klasyczny narcyz. No nie ma lepszego (wg Niego) kandydata na króla turnusu. Cóż za rozczarowanie. On nikomu tego nie zapomni. A i tak będzie chwalił się że we wszystkim był "królem". "śliski" facet...brrr - czytamy w jednym z licznych, krytycznych względem niego komentarzy. - Myślę, że Darek powinien zarządać powtórzenia głosowania - ironizowano.

Ostatecznie wiemy, że w programie miłość znalazły tylko dwie osoby, czyli Ula oraz Zdzisław, którzy praktycznie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia! Inni seniorzy nie mieli tyle szczęścia. Szczególnie zawiedziony może być Zbigniew, któremu w oko wpadły Bożena oraz Asia. Finalnie Bożena dała mu kosza, ale widać było, że trochę podcięło to skrzydła sympatycznemu seniorowi.

Przed pożegnaniem uczestnicy mogli zobaczyć jeszcze efekt wcześniejszej sesji foto. Później nadszedł czas pakowania i podsumowań. - Nie płaczemy; to był wspaniały turnus – wspaniały sezon, bo wy tacy jesteście – wyznała na peronie Marta Manowska, ściskając się z kuracjuszami.

Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?
Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany