Kultowe mieszkanie z Seksu w wielkim mieście do wynajęcia. Tam mieszkała Carrie Bradshaw

i

Autor: materiały prasowe

Co dalej z losem bohaterek?

Wielki powrót kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście". Przyjaciółki znów zawładną Manhattanem. Szykuje się spektakularny powrót!

2023-06-22 10:33

Na ten dzień czekała rzesza fanów, śledzących losy przebojowych przyjaciółek z Nowego Jorku. W czwartek, 22 czerwca premiera drugiego sezonu "I tak po prostu". Do obsady ma wrócić jedna z głównych bohaterek serialu, Samantha Jones. Czego możemy spodziewać się w nowym sezonie? Poznajcie szczegóły!

Pierwszy sezon kultowego "Seksu w wielkim mieście" miał swoją premierę 25 lat temu. Przez dekady fani z całego świata śledzili losy czterech przyjaciółek z Manahttanu: Carrie, Mirandy, Charlotte oraz Samanthy. Najgłośniej ostatnio jest właśnie o serialowej Samathcie Jones, która powróci w drugim sezonie, choć wcześniej Kim Cattrall zapowiadała, że nie zamierza już powrócić do produkcji. Wszystko za sprawą złych relacji z aktorką Sarą Jessicą Parker, która wciela się w rolę Carrie Bradshaw. Jak się okazuje, obie aktorki miały poróżnić pieniądze. Poszło o to, że Parker dostaje większą gażę za udział w serialu.

"I tak po prostu" powraca! Co dalej z losami przyjaciółek?

W drugim sezonie kontynuacji serialu "Seksu w wielkim mieście" nie zabraknie uroków nowojorskiego życia bohaterek w spektakularnych stylizacjach od topowych projektantów. Życie bohaterek czekać może niemała rewolucja, bowiem między innymi w życiu Carrie pojawi się jej dawna miłość, Aidan. Ponadto, do obsady powróci również Kim Cattrall, czyli serialowa Samatha Jones. Wystąpi co prawda tylko w jednej scenie.

- To był tylko pomysł, o którym wszyscy rozmawialiśmy, Michael Patrick i ja oraz studio. Samantha powróci w bardzo odpowiednim momencie, w bardzo konkretnej historii, w pewnego rodzaju ważnym wydarzeniu w życiu Carrie – powiedziała Sara Jessica Parker w rozmowie z TVline.

Jak powiedział twórca seriali Michael Patrick King, w tym sezonie czekać nas może wiele zwrotów w akcji oraz więcej odcinków niż w pierwszy sezonie.

- Tym razem mamy 12 odcinków, świetne aktorki wcielające się w nowe postaci, genialną oryginalną trójcę i wystarczająco dużo czasu, aby zabrać was w podróż i zafundować tyle zwrotów akcji, że pod koniec sezonu będziecie wiedzieć o nich dużo więcej - powiedział w wywiadzie z "Wirtualną Polską".

Zobacz naszą poniższą galerię: Kultowe mieszkanie z "Seksu w wielkim mieście" do wynajęcia. Tam mieszkała Carrie Bradshaw 

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Będziesz oglądać drugi sezon "I tak po prostu"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany