Piotr Fronczewski

i

Autor: AKPA

Znana tarocistka zajrzała w przyszłość artysty!

Wielki powrót Piotra Fronczewskiego! Ma szansę sporo zarobić

2022-12-31 9:00

Piotr Fronczewski (76 l.) w ostatnich latach usunął się nieco w cień życia publicznego. Bardzo rzadko pojawia się w mediach. Wybitny aktor wciąż jest jednak aktywny zawodowo. Wiosną był gościem konferencji prasowej poświęconej nowej wersji „Akademii Pana Kleksa”. W poprzedniej, z lat 80-tych to on wcielił się w postać tytułowego bohatera. Teraz zastąpi go Tomasz Kot, ale o panu Piotrze świat jeszcze usłyszy.

Piotr Fronczewski stworzył szereg niezapomnianych ról, głównie filmowych i serialowych. Znamy go, m.in. z filmów „Akademia Pana Kleksa”, „Cesarskie cięcie”, „Dzień świra” oraz z kultowego serialu Rodzina zastępcza”. Sprawdził się również jako wokalista o pseudonimie Franek Kimono. Mówi się, że gwiazdor ma problemy ze zdrowiem, dlatego jest go znacznie mniej w projektach artystycznych. Postanowiliśmy razem ze znaną i cenioną wróżką, numerologiem i tarocistką Agnieszką Skrzypczuk postanowiliśmy przyjrzeć się, co czeka zajrzeć w przyszłość gwiazdora.

Co go czeka w 2023 roku?

Piotr Fronczewski zabłyśnie jeszcze na ekranie. Znów na chwilę będzie o nim głośno. Widać też jednorazowy zastrzyk gotówki. Aktor najlepiej czuje się w otoczeniu najbliższych. Teraz docenia rolę rodziny znacznie bardziej niż kiedyś. Obecna stabilizacja bardzo mu odpowiada, ale większej radości w jego życiu nie widać. Żona trzyma go mocno w ryzach, choć mają za sobą wiele burzliwych lat. Pan Piotr w życiu zawsze kierował się sercem i to wielokrotnie przysparzało mu problemów. Teraz powinien zadbać o swoje zdrowie, szczególnie o nogi, gdyż jakiś czas temu miał poważne problemy z chodzeniem. Nie powinien bagatelizować tych spraw. Wskazana rehabilitacja.

Piotr Fronczewski namaścił Tomasza Kota na swojego następcę do roli Pana Kleksa!
Sonda
Obejrzysz nową "Akademię Pana Kleksa"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany