Ekipa "Nasz nowy dom" znowu w akcji! Kto poprowadzi nowy sezon programu?

2023-11-21 11:17

Elżbieta Romanowska (40 l.) ma powód do radości. Gwiazda "Pierwszej miłości", kilka dni temu, weszła na plan kolejnego sezonu programu "Nasz nowy dom", a to oznacza jedno - wbrew krążącym plotkom, stacja nie zrezygnowała z jej udziału po tym, jak po dziesięciu latach zajęła miejsce Katarzyny Dowbor (64 l.), za co spotkał ją straszny hejt.

Elżbieta Romanowska wraca na plan.

i

Autor: akpa

Wiadomość o tym, że to właśnie Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor w roli gospodyni flagowego programu Polsatu była zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale też dla byłej już gwiazdy formatu. I chociaż oglądalność pierwszych odcinków z udziałem nowej prowadzącej była niższa niż w poprzednich sezonach, zdecydowano się dać jej szansę. Opłaciło się to. Widzowie zaczęli doceniać zmianę.

"Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka, utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam panię Elę w tym programie! Prawdopodobnie oburzę wielu, ale u pani Kasi ciut brakowało mi ciepła w stosunku do bohaterów. Choć miła, uśmiechnięta, ale czuć było jakiś dystans. U pani Eli to ciepło czuję. Nie wiem, czy naturalne, czy nie, ja to lubię. I podoba mi się bardzo też fakt, że pani Ela pozostaje w finale z bohaterami i ich przyjaciółmi. A nie ucieka, jak pani Kasia" - brzmiał jeden z komentarzy.

Wielkie zmiany w "Nasz nowy dom"! Elżbieta Romanowska poprowadzi kolejny sezon!

Jak się dowiadujemy, ekipa pod przewodnictwem Romanowskiej od kilku dni remontuje kolejne domy, a efekty ich prac zobaczymy wiosną 2024 roku. W programie szykuje się kilka zmian - powrócą m.in. wizualizacje remontowanych domów.

W galerii poniżej zobaczysz Elę Romanowską, która przeszła metamorfozę - chudą jak przecinek:

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
"Nasz nowy dom". Kto był/jest lepszą prowadzącą program?
Listen on Spreaker.