Joanna Opozda spędziła namiętną noc w warszawskim klubie

i

Autor: Krystian Kowalski Joanna Opozda spędziła namiętną noc w warszawskim klubie

Co jeszcze o nim wiemy?

Wiemy, kim jest chłopak z którym Joanna Opozda spędziła gorące chwile w klubie. Jest od niej dużo młodszy. Dzieli ich ponad dekada!

2023-06-13 17:09

Joanna Opozda (35 l.) deklarowała, że w jej życiu nie ma miejsca na nową miłość, a jej serce jest zajęte przez synka. Zdjęcia, które opublikowaliśmy, świadczą jednak o czymś innym. Kim jest 25-letni chłopak, z którym aktorka spędziła gorące chwile w warszawskim klubie? Co o nim wiemy?

Zdjęcia ze wspólnej nocy Asi i Janka, bo tak ma na imię chłopak, rozpaliły wyobraźnię fanów aktorki. "Asiu, powodzenia! Trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło po twojej myśli", "I bardzo dobrze. Jest inteligentną, piękną kobietą. W związku z tym, że jeden dziad jej nie docenił, ma być sama?", "Piękna dziewczyna! Na co ma czekać?" - możemy przeczytać w komentarzach na Facebooku. Ona sama jest nieco ostrożna i nie komentuje nowej relacji. Specjalnie dla naszych czytelników sprawdziliśmy, kim jest nowy przyjaciel aktorki.

Janek, nowy przyjaciel Joanny Opozdy. Co o nim wiemy?

Janek urodził się w 1998 roku w Warszawie. Jego wielką pasją jest tenis, w którym wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza Warszawy. Od kilku lat jest także trenerem tego sportu. Ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie wynika, że w ubiegłym roku obronił tytuł magistra na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Kocha podróże. Tylko w ostatnim czasie odwiedził Miami, Nowy Jork oraz Włochy. Poza tenisem uprawia także inne dyscypliny, o czym świadczy jego niezwykle umięśnione ciało. Kocha także luksusowe samochody. I piękne kobiety - w końcu zainteresował się Joanną - jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd.

Joanna Opozda śledzi go na Instagramie, ale nie komentuje zamieszczanych przez niego zdjęć... Myślicie, że młodszy o 10 lat chłopak to dobry kandydat na partnera?

Joanna Opozda spędziła upojną noc z młodszym chłopakiem
Sonda
Śledzisz kłótnie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego?