Wiemy, w jakim stanie zdrowia jest teraz Witold Paszt. Jego córka przekazała smutną wiadomość

i

Autor: AKPA Wiemy, w jakim stanie zdrowia jest teraz Witold Paszt. Jego córka przekazała smutną wiadomość

Wiemy, w jakim stanie zdrowia jest teraz Witold Paszt. Jego córka przekazała smutną wiadomość

2022-02-08 9:41

Witold Paszt nie pojawił się w finale "The Voice Senior" , a powodem jego nieobecności były problemy zdrowotne. Teraz głos w sprawie stanu muzyka zabrała jego córka. Natalia Paszt przekazała wiadomość, która zasmuci wielu fanów jej taty. Wygląda na to, że Witold Paszt nieprędko wróci do pracy. Poznajcie szczegóły.

Kilka godzin przed finałem 3. edycji "The Voice Senior" TVP wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że Witold Paszt nie dołączy do swojej drużyny na ogłoszenie wyników.  - Witold Paszt nie odzyskał jeszcze pełni sił po przebytej chorobie i niestety nie dołączy dzisiaj do swojej drużyny na ogłoszenie wyników głosowania. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłamy dużo pozytywnej energii - czytamy w oświadczeniu TVP.

Głos zabrał też sam Witold Paszt, który zamieścił na Instagramie wpis z informacją o swojej nieobecności. Juror nie sprecyzował jednak, z jakimi konkretnie problemami zdrowotnymi się zmaga. Teraz głos w sprawie jego stanu zdrowia zabrała jego córka Natalia. I choć nie zdradziła, z jaka chorobą zmagał się jej tata, to przekazała wiadomość, która zasmuci jego fanów. Witold Paszt nie wróci do pracy jeszcze przez co najmniej dwa miesiące. Ten czas artysta wykorzysta na rekonwalescencję. 

- Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i na rekonwalescencję po chorobie do końca marca. Potem planuje wziąć się ostro do pracy - mówi córka Witolda Paszta w rozmowie z Plejadą. Natalia zapewnia też, że tata czuje się teraz dobrze.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pracy!

W galerii zdjęć niżej zobaczycie, jak mieszka Witold Paszt.

NIE PRZEGAP: Rodzina Lewandowskich się powiększy. Anna przekazała radosną wiadomość, to już tylko kwestia czasu

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Trenerzy The Voice Senior szczerze o relacjach między sobą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE