Wiemy, za ile Edyta Górniak rozebrała się do nagiej sesji. Opadną wam szczęki!

i

Autor: AKPA Wiemy, za ile Edyta Górniak rozebrała się do nagiej sesji. Opadną wam szczęki!

Wiemy, za ile Edyta Górniak rozebrała się do nagiej sesji. Opadną wam szczęki!

2022-06-13 16:04

Marcin Meller przez lata był szefem polskiego wydania czasopisma "Playboy", które zapraszało do nagich sesji najgorętsze panie z naszego rodzimego show-biznesu. Teraz, gdy magazynu nie ma już na rynku, Mellera przestała obowiązywać tajemnica służbowa. Były redaktor naczelny ujawnia, ile gwiazdy zarobiły na swoich nagich zdjęciach. Na samym szczycie znalazła się Edyta Górniak, która rozebrała się za nieprawdopodobne pieniądze!

Meller był redaktorem naczelnym "Playboy'a" w latach 2003-2012. Ostatnio był gościem programu Krzysztofa Stanowskiego "Hejt Park", w trakcie której wspominał współpracę z gwiazdami, które pozowały do nagich sesji za najwyższe honoraria. Na podium znalazły się Doda i Edyta Górniak, które za rozbieraną sesję zainkasowały ponad 100 tysięcy złotych.

- W sumie nie obowiązuje mnie już tajemnica. Od kilkudziesięciu do ponad stówy. Doda, Edyta Górniak - wyjawia Marcin Meller.

Co ciekawe, nie były to najlepiej sprzedające się wydania czasopisma. Rekord sprzedaży "Playboy'a" odnotowano, gdy na okładce była Anna Mucha.

- Anna Mucha dostała sporo, ale ona chciała zrobić happening. Pamiętam, że to był w ogóle najlepiej sprzedający się numer, a przynajmniej za mojej kadencji - wyjawia były redaktor naczelny "Playboy'a".

Spodziewaliście się aż takich kwot? W tamtych czasach za 100 tysięcy można było kupić całkiem sporo...

Sonda
Czy przeglądałeś kiedyś "Playboya"?
Edyta Górniak ostro o show-biznesie: Złodzieje, narkotyki i alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają