Wiśniewski pokazał WSZYSTKIE dzieci. Internauta zwrócił uwagę na ważny szczegół

2021-12-27 15:09
Michał Wiśniewski
Autor: AKPA Stacja nie nagrała jeszcze 2 odcinków TTBZ. Czy zobaczymy w nich Michała?

Michał Wiśniewski (49 l.) pochwalił się na Instagramie, swoją wyjątkową rodziną. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia lider Ich Troje spędził z piątą żoną - Polą Wiśniewską (36 l.) oraz wszystkimi swoimi dziećmi! Gwiazdor nie ukrywał radości i pod zdjęciem na Instagramie umieścił podpis - #rodzinajestnajwazniejsza.

Michał Wiśniewski pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Czerwonowłosy muzyk ze wszystkich swoich związków doczekał się aż pięciorga dzieci. Podboje miłosne Wiśniewskiego stały się już prawie tak charakterystyczne, jak jego czerwone włosy. Rodzina, którą stworzył, mogłaby wydawać się skomplikowana, chociaż patrząc na zdjęcie wrzucone na Instagrama, to tegoroczne święta w domu Wiśniewskich z pewnością były bardzo przyjemne. Przy długim stole widniejącym na zdjęciu zgromadziło się, aż 14 osób, a to przecież wciąż nie cała rodzina.

- 🎄⭐🎅Dziękujemy Wszystkim za życzenia! 🙏Dziękujemy za pamięć! Zdrowia, wytrwałości i miłości ❤️dla Was i Waszych najbliższych! Strach pomyśleć jak będzie wyglądał ten stół jak pojawią się 👶👶👶👶👶👶👶wnuki :-) Uściski od każdej z Wisienek!🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒 #szczęście #miłość #szacunek #wsparcie #rodzinajestnajważniejsza💞💞 - podpisał rodzinną fotografię Wiśniewski.

Widok wszystkich pociech razem rozbudził fanów wokalisty, którzy nie kryli zachwytu w komentarzach.

- Toż to wiśniowy sad!!! - napisał jeden z nich.

- Strach pomyśleć jak będzie wyglądał ten stół jak pojawią się wnuki – dodał inny

Znaleźli się jednak, też tacy, którzy nie podzielili tego entuzjazmu, a nawet skrytykowali wcześniejsze życie Wiśniewskiego.

- Marty nie ma...Anki też, Tajnerowej też nie ma....czyli wszystkie matki zrobiły wigilię osobno a to zdjęcie jest zrobione później.… - stwierdził obserwator Wiśniewskiego.

Czy Michał Wiśniewski przejmuje się nieprzychylnymi opiniami? W ostatnim wywiadzie z Jastrząb Post, najstarszy syn Wiśniewskiego - Xavier, zapewnił, że tata jest szczęśliwy, a ich patchworkowa rodzina ma się dobrze i jest bardzo zżyta.

Michał Wiśniewski marzy o szóstym dziecku? Zobacz zdjęcia w naszej galerii. 

Mama Michała Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepieniu
Sonda
Co myślisz o imionach dzieci Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE