Michał Wiśniewski, Grażyna Wiśniewska

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

"Boi się"

Wiśniewski prosił o krew dla matki. Wiadomo, kiedy operacja pani Grażyny

2023-01-19 8:30

Michał Wiśniewski (51 l.) opublikował 18 stycznia wideo, w którym poinformował, że jego ukochana mama trafiła do szpitala. Lider Ich Troje zaapelował o pomoc, prosząc, by jego fani oddawali krew do jednego z warszawskich szpitali. Pilnie potrzebna jest ta z grupy 0 Rh-, ponieważ Grażyna Wiśniewska (68 l.) przejdzie operację już w czwartek!

Michał Wiśniewski nie ma ostatnio najlepszego czasu. Choć powinien cieszyć się, że już niebawem na świecie pojawi się jego kolejne dziecko, musiał zamartwiać się utratą pracy przy programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a teraz jeszcze to... 18 stycznia lider Ich Troje poinformował, że jego mama jest chora i trafiła do szpitala.

- Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Mama potrzebuje Waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona - mówił ze łzami w oczach Wiśniewski.

Teraz media podają, kiedy pani Grażyna Wiśniewski przejdzie operację.

Michał Wiśniewski prosił o krew dla matki. Wiadomo, kiedy operacja pani Grażyny

Michał Wiśniewski martwi się o zdrowie mamy, dlatego staje na głowie, by umożliwić jak najlepszy przebieg jej operacji. Kilka chwil po opublikowaniu apelu w social mediach, porozmawiał z dziennikarzami "Faktu", informując, że pani Grażyna Wiśniewska czeka na operację, która odbędzie się już 19 stycznia.

- Mama ma jutro operację. Boi się, ale jesteśmy z nią i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Innego rozwiązania w ogóle nie biorę pod uwagę. Tak jak zapowiedziałem, też będę dawcą. Grupa, jaką posiadamy ja i mama, jest rzadka, często jej brakuje - czytamy.

Wiśniewski nie wyjawił, z czym dokładnie zmaga się jego rodzicielka, jednak mocno wierzymy, że kolejne informacje, jakimi się podzieli, będą tymi dobrymi.

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany