“M jak miłość” po wakacjach: Piotrek umrze?! Marcin Mroczek może zniknąć z serialu!

i

Autor: AKPA “M jak miłość” po wakacjach: Piotrek umrze?! Marcin Mroczek może zniknąć z serialu!

Aktor się broni

Włosy stanęły nam dęba, jak zobaczyliśmy jak swoje dzieci wozi Marcin Mroczek. W komentarzach rozpętała się ogromna afera!

2023-07-04 12:09

Marcin Mroczek (41l.) zabrał niedawno swoich synów na przejażdżkę autem. Dzieci aktora miały z tego ogromną frajdę. Tę radosną atmosferę naruszyli internauci, którym nie spodobało się to, w jaki sposób gwiazda serialu "M jak miłość" wozi swoje dzieci. Aktor szybko postanowił się bronić! Wiemy, o co poszło!

Marcin Mroczek serca telewidzów skradł, wcielając w rolę adwokata Piotra Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Aktor ponadto prężnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 230 tysięcy użytkowników. Ostatnio podzielił się ze swoimi obserwującymi relacją z przejażdżki z synami zabytkowym samochodem. Wideo rozpętało jednak burzę. W komentarzach wręcz zawrzało! 

Marcin Mroczek zabrał synów na przejażdżkę! Dzieci nie miały zapiętych pasów, ani nie miały fotelika

Marcin Mroczek i jego synowie mieli z tej wyprawy prawdziwą frajdę. Na twarzach jego dzieci malował się uśmiech. Jednak internauci zauważyli, że dzieci aktora nie mają zapiętych pasów, ani nie siedzą w foteliku.

- Serio? Bez fotelików. Bez poddupników. I BEZ PASÓW!!! Jak cię lubię, tak się włos na głowie jeży; Mądry tatuś sam się zapiął w pasy, a dzieci latały z tyłu na kanapie! - grzmi internauta.

Aktor szybko odpowiedział na nieprzychylne komentarze. - Nie wybieram się z dziećmi na wyprawy tym autem na dłuższe trasy, ponieważ nie było z tyłu ani zapięć, ani pasów. Po prostu to była taka miła niedzielna przejażdżka po bardzo mało uczęszczanej drodze. Chcę więc wszystkich uspokoić: tak, nadal jestem odpowiedzialnym ojcem, a bezpieczeństwo moich dzieci jest najważniejsze! - podsumował.

Zobacz poniższą galerię: Marcin Mroczek oko w oko z lwem  

Piotrek z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Na zawsze wyleciał z Facebooka i Instagrama! Marcin Mroczek musi wykorzystywać brata – ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany