Przerażające sceny!

Marcin Mroczek naraził rodzinę na niebezpieczeństwo?! Stado lwów zaatakowało! [ZDJĘCIA]

2023-03-16 15:20

Gwiazdor "M jak miłość" w opisie na swoim Instagramie dodał ostatnio informację, że jest nie tylko aktorem, ale i podróżnikiem. Marcin Mroczek (41 l.) zabrał całą rodzinę do Afryki. A tam mają emocji co niemiara. Rodzina Mroczków była świadkiem przerażających scen!

Marcin Mroczek zwiedza właśnie kolejny zakątek świata. Tym razem zabrał całą rodzinę do Afryki. Jego żona Marlena Muranowicz i dwójka synów - Ignacy oraz Kacper - pierwsze dni na kontynencie spędzali na bajecznych plażach. Szybko poznali tam mieszkańców Afryki. Marcin Mroczek jest zachwycony ich otwartością i chęcią opowiadania turystom o okolicy.

- Spotkasz tu ludzi, którzy mimo skromnych warunków, jak na nasze oczekiwania, są uśmiechnięci i wydają się szczęśliwi. (...) Wszyscy się witają i są dla siebie serdeczni mimo upału. A ten daje w kość - relacjonuje w sieci Marcin Mroczek.

Marcin Mroczek w Afryce

Ale samo plażowanie nie wystarczy Marcinowi. Na wakacjach szuka większych atrakcji, więc razem z żoną i dziećmi wybrali się na safari, by zobaczyć dzikie zwierzęta. Traf chciał, że byli świadkami przerażających widoków.

- Naszym marzeniem było zobaczyć lwy w trakcie polowania. Może nie udało się w stu procentach, ale widok stada, które właśnie konsumuje upolowanego bawoła też przyprawia o dreszczyk - pokazał na Instagramie filmiki.

Mam nadzieję, że wszyscy byli bezpieczni.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała wyprawa:

Nasi Partnerzy polecają