Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozwód

i

Autor: AKPA Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozwód

Wściekła Cichopek zadzwoniła do Hakiela i ostro go ochrzaniła! Znajoma pary ujawnia, co działo się po wywiadzie

2022-04-25 13:10

Marcin Hakiel (39 l.) udzielił wywiadu, który odbił się bardzo szerokim echem w kolorowej prasie. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że przyczyną rozpadu jego małżeństwa jest zdrada żony. Znajoma pary ujawnia, jak na uzewnętrznienia byłego partnera zareagowała Kasia Cichopek (40 l.). Aktorka była wściekła i zadzwoniła do tancerza z ostrą reprymendą! Poznajcie szczegóły.

24 kwietnia, w niedzielę, na antenie TVN Style wyemitowano wywiad z Marcinem Hakielem, w którym tancerz opowiedział o trudnych emocjach towarzyszących rozpadowi długoletniego związku. Między słowami zasugerował też, że przyczyną rozstania jest zdrada żony. Od dłuższego czasu w kuluarach plotkuje się o romansie Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, który jest jej partnerem w studio "Pytania na śniadanie".

W rozmowie z "Plotkiem" znajoma byłej pary, ujawniła, jak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad, którego udzielił Marcin Hakiel. Aktorka była wściekła. Zadzwoniła do męża i dała mu ostrą reprymendę!

- Kasia już wcześniej wiedziała, że Marcin poszedł na wywiad do TVN Style. Ma żal, bo umawiali się, że nie będą prać brudów publicznie i udzielać wywiadów. Gdy dowiedziała się o wywiadzie męża, zadzwoniła do niego z pretensjami. Przypomniała o wzajemnych ustaleniach. A już sugerowanie przez Marcina, że go zdradziła, sprawiło jej ogromny ból. Nigdy w życiu by tego nie zrobiła. Dla niej przysięga w kościele jest święta. Po prostu, Marcin jest dzisiaj innym człowiekiem, niż gdy za niego wychodziła. Decyzja o rozwodzie była ich wspólną decyzją. Marcin obiecał Kasi, że już więcej nie będzie roztrząsał ich spraw publicznie - mówi znajoma byłej pary.

Wierzycie w zapewnienia znajomej, że Kasia nie zdradziła męża?

Sonda
Czy myślisz, że Kurzajewski i Cichopek do siebie pasują?
Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni