Maluba Tomasz Lubert

i

Autor: Materiały prasowe

Dzieje się!

Współtwórca sukcesu Virgin lansuje teraz seksowną celebrytkę. Doda będzie zazdrosna o Malubę?

2023-09-19 22:05

Magdalena Lubacz, znana jako Maluba, zwyciężczyni trzeciej edycji programu „Projekt Lady” i założyciel zespołu Virgin połączyli siły. Efektem ich współpracy jest jeszcze gorący numer „Ups Blondyna”, do którego seksowna celebrytka nagrała właśnie teledysk. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć i czego posłuchać! Ciekawe, co na to Doda, że Tomek znalazł sobie inną blondynkę?

Tomasz Lubert to niezwykle utalentowany muzyk. Na jego kompozycjach przed laty wypłynęła Doda, która zresztą wciąż okazjonalnie występuje ze swoim przyjacielem z zespołu Virgin. Artysta jednak nie zamyka się na inne projekty. To on oprócz Virgin wylansował jeszcze takie grupy jak Video czy Volver, a także komponował dla takich gwiazd jak Ewa Farna czy Karla Strzelba. Teraz przyszedł czas na Malubę!

Duet Maluba i Tomek Lubert to połączenie muzyki disco i rocka. Podobnych kompilacji jest mało na rynku, a to zapewne mocno elektryzuje. W teledysku oprócz samych autorów możemy zobaczyć partnera Maluby Macieja Rataja, ale też znaną z programu „Warsaw Shore” Elizę i Pawła. Dziewczyny prywatnie znają się od kilku lat i zawsze wspierają podczas swoich projektów. Ciekawe jak na nowy projekt przyjaciela zareagowała Doda, która podobno nie znosi konkurencji?

Lubert o współpracy z Malubą

Tomek Lubert choć ma duszę rockmana nie zamyka się na żadne dźwięki. - Muzyka disco ostatnio jest na coraz lepszym poziomie. Nowe gwiazdy są znakomicie przygotowane do zawodu, a Maluba jest właśnie jedną z nich. Ma bardzo charakterystyczną, rzadko spotykaną barwę głosu, jest świetnie wyszkolona wokalnie i co najważniejsze, ma „to coś”,  co mają największe  gwiazdy.  Może konkurować praktycznie z każdym na polskiej scenie muzycznej. Dodatkowo jest niesamowicie pracowita, skromna i  bardzo zaradna. Z wielką radością napisałem dla Magdy piosenkę „Ups Blondyna” oraz zagrałem na gitarze, a połączenie tanecznych rytmów z ostrą rockową gitarą dało piorunujący efekt - mówi „Super Expressowi” Lubert.

Koniecznie zobaczcie klip Maluby i Luberta do piosenki „Ups Blondyna”

Ile wiesz o Dodzie?

Pytanie 1 z 3
Jak nazywa się obecny mąż Dody?