Hanna Gucwińska nie pocałuje męża na pożegnanie

i

Autor: Akpa Hanna Gucwińska nie pocałuje męża na pożegnanie

WSTRZĄSAJĄCE informacje na temat Hanny Gucwińskiej! "Nic nie wie"

2022-01-05 14:23

Hanna Gucwińska nie weźmie udziału w pogrzebie swojego męża Antoniego Gucwińskiego. Uroczystość zaplanowano na piątek, ale - choć wdowa czuje się już lepiej - lekarze zabronili jej opuścić szpital przy ul. Koszarowej, w którym jest hospitalizowana.

Najważniejsza informacja jest taka, że Hanna Gucwińska czuje się coraz lepiej. - Jej stan jest stabilny - mówi nam Roman Zieliński, przyjaciel rodziny. 

Ale nie na tyle dobry, aby mogła opuścić szpital, do którego trafiła pod koniec ubiegłego roku, tuż po śmierci męża. O tym, że nie może wziąć udziału w uroczystościach pogrzebowych zdecydowali lekarze. Jako pierwszy informację na ten temat podał portal Wrocław Nasze Miasto.    

Według informacji, które ustalili dziennikarze "Super Expressu" pani Hanna nie wie, że do pogrzebu dojdzie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nie rozmawia o mężu, nie pyta o niego. Wiadomość o tym, że w piątek ma zostać zorganizowany pogrzeb jej męża mógłby wpłynąć na jej stan zdrowia. Kobieta jest, to też polecenie lekarzy, odcięta od informacji z zewnątrz. 

Rozważana jest możliwość, że cały pogrzeb zostanie nagrany na wideo, a gdy Hanna Gucwińska poczuje się lepiej, będzie mogła obejrzeć zapis z uroczystości. 

- Warto dodać, że pani Hanna pokonała koronawirusa - mówi nam Zieliński. - Proszę zwrócić uwagę, że to już starsza osoba, ale przyjęła dwie szczepionki przeciw covid 19 i mimo zarażenia żyje. To kolejny dowód na to, że powinniśmy się szczepić - dodaje Roman Zieliński.

Pogrzeb Antoniego Gucwińskiego zaplanowano na piątek. Najpierw odbędzie się msza święta w katedrze wrocławskiej (odprawi ją najpewniej arcybiskup Józef Kupny), a do samego pochówku dojdzie na cmentarzu Osobowickim. Gucwiński spocznie w alei Zasłużonych.