Wstydliwy sekret córki Pazury! W końcu powiedziała o tym głośno

2021-10-16 19:28

Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury przyznała w Dzień Dobry TVN, że zmagała się z kompleksami dotyczącymi swojego wyglądu. Pojawiły się one u niej po przekroczeniu 30. roku życia. Spotkania z innymi kobietami, które zmagały się z tymi samymi problemami podsunęły jej jednak pomysł, jak może się ze wstydem zmierzyć. Na terenie Teatru 6.piętro zorganizowała wernisaż zatytułowany "Wstyd", na którym zaprezentowała obrazy własnego autorstwa, przedstawiające ciała kobiet, które zmagały się z takim samym problemem co ona.

Anastazja Pazura szczerze o tym, czego się wstydziła

Obecnie Anastazja Pazura zajmuje się grafiką i jak przyznaje, kocha swoją pracę. Musiała się zmierzyć jednak z innym problemem. - Wstydziłam się swojej twarzy, wstydziłam się uszu, włosów. Tak właściwie, w pewnym momencie, to wstydziłam się całego swojego wizerunku, więc stwierdziłam, że muszę wejść głębiej i zobaczyć, o co tak naprawdę mi chodzi - mówiła Anastazja Pazura w Dzień Dobry TVN.

ZOBACZ Cezary Pazura znów pokazał nagą żonę. Padniecie z zachwytu!

Prawdziwy kiler nie boi się szczepienia. Cezary Pazura w nowym spocie

Artystka spotkała się z innymi kobietami, które zwierzyły jej się, że mają podobny problem. To podsunęło jej pomysł na zorganizowanie wystawy z obrazami przedstawiającymi kobiece ciała. Anastazja Pazura zdradziła, że musiała spotkać się z kobietami spoza swojego grona przyjaciół, żeby jej dzieła były bardziej różnorodne. 

Obecna żona Cezarego Pazury, Edyta przyznała, że to wyjątkowo odważny krok ze strony Anastazji. Jak sama stwierdziła, artystka wstydziła się również tego czym się interesuje, a teraz to pokazuje. Także sam aktor był pod wrażeniem dzieła swojej córki - Ta wystawa była dla mnie zaskoczeniem, bo to jest coś nowego, coś czego nie widziałem - mówił w Dzień Dobry TVN.

Sonda
Wybierzesz się na wystawę Anastazji Pazury?

Wystawa Anastazji Pazury

Wystawa potrwa od 8 do 21 października w Teatrze 6.piętro w Pałacu Kultury w Warszawie. Jak pisze autorka - W tej wystawie skupiłam się na kobietach i ich poczuciu wstydu, chociaż ten problem dotyczy każdego, ale gdzieś musiałam zacząć. Poprosiłam dwadzieścia kobiet o pozowanie nago i znalezienie przyczyn swojego wstydu, a później ich analizę. Zaczęło się od fizyczności, ale na tym się nie skończyło - czytamy na stronie Teatru 6.piętro.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE