Wyciekły archiwalne zdjęcia Ewy z "Rolnik szuka żony". Wybranka Waldemara przeszła spektakularną metamorfozę

2023-12-09 11:13

Dotarliśmy do starych zdjęć Ewy Kryzy z programu "Rolnik szuka żony" i dosłownie przecieramy oczy ze zdumienia. Nieprawdopodobne, jak w ciągu ostatnich 6 lat zmieniła się wybranka Waldemara. Na archiwalnych zdjęciach Ewa z "Rolnik szuka żony" wygląda zupełnie inaczej. Zmienił się nie tylko jej styl ubierania, ale także wygląd. Zobaczcie w galerii, jak kiedyś wyglądała Ewa Kryza.

Jak kiedyś wyglądała Ewa Kryza z "Rolnik szuka żony"?

Finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami, a widzowie z zapartym tchem wyczekują ostatecznych decyzji, jakie podjęli występujący w nim rolnicy. Jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu jest niewątpliwie Ewa Kryza, dotychczasowa wybranka Waldemara Gilasa. Mężczyzna od początku był oczarowany piękną piosenkarką, co zauważyli nie tylko widzowie, ale i pozostałe kandydatki na żonę 41-latka. Ewa ma 30 lat. Wychowuje 6-letniego synka, Juliana. Uwielbia podróże, grać w tenisa stołowego, spacery po lesie i film „Kogel-Mogel”. Ewa Kryza zawodowo zajmuje się śpiewaniem. W sieci można znaleźć wiele jej teledysków, które mają po kilkaset wyświetleń. Najpopularniejsze piosenki Ewy to: "Wymyśliłam nas", "Wszystko jest" i "Cisza". Piosenkarka brała udział w programach talent show takich jak "Idol" i "Disco Star".

Ewa z "Rolnik szuka żony". Stare zdjęcia

Przeglądając zdjęcia i teledyski Ewy Kryzy sprzed kilku lat, nie da się nie zauważyć, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" przeszła dość sporą metamorfozę wyglądu. Chodzi tu nie tylko o jej styl ubierania się, ale także urodę. Jak kiedyś wyglądała wybranka Waldemara? Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć Ewy z "Rolnik szuka żony". Obejrzycie je w naszej galerii poniżej.

Taki będzie finał 10. Edycji Rolnik szuka żony
Nasi Partnerzy polecają