YouTube docenił artystę disco polo. Tomasz Tokarz odebrał prestiżową nagrodę!

2018-09-26 22:19
Tomasz Tokarz
Autor: Materiały prasowe

Tomasz Tokarz właśnie dostał bardzo prestiżową nagrodę prosto z USA, przyznawaną osobom, które mają rekordowe oglądalności filmów w serwisie YouTube. Srebrny Przycisk Play za kanał muzyczny jest już w rękach artysty.

Muzyk z Torunia zyskuje coraz większą popularność dzięki bardzo melodyjnym i ponadprzeciętnym piosenkom, łatwo wpadającym w ucho. Jego utwory w sieci mają już ponad 40 milionów odsłon. Wokalista zasługuję na wielkie uznanie, tym bardziej, że jest samoukiem muzycznym, wszystkie jego utwory są autorskie. Tomek sam komponuje muzykę oraz pisze teksty. To osoba, dla której największą pasją w życiu jest muzyka.

Tomasz planuje jeszcze w tym roku wydać kilka nowych piosenek, których jego fani już nie mogą się doczekać. Redakcja "Super Expressu"gratuluje Tomkowi nagrody, życząc kolejnych hitów. Zapraszamy do oglądania dwóch najpopularniejszych utworów gwiazdora, które przekroczyły magiczną barierę ponad 10 mln wyświetleń.

Nagroda dla Tomasza Tokarza od serwisu YouTube
Autor: Facebook
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE