Zbigniew Zamachowski był w domu byłej żony pod jej nieobecność

i

Autor: AKPA Zbigniew Zamachowski był w domu byłej żony pod jej nieobecność

Zamachowski będzie wściekły, gdy to zobaczy. Co za cios ze strony Richardson

2021-08-04 12:12

Zbigniew Zamachowski (60 l.) i Monika Richardson (49 l.) przez wiele lat tworzyli udane małżeństwo. Niestety, kilka miesięcy pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku. Dziś już wiadomo, że tej miłości nic nie uratuje. Małżonkowie układają sobie życie na nowo. Richardson zdecydowała się na radykalny krok i ostatecznie pozbyła się Zamachowskiego.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski czekają na pierwszą rozprawę rozwodową. Kilka tygodni temu, aktor opuścił ich wspólne mieszkanie na Żoliborzu, czym ostatecznie potwierdził rozpad małżeństwa. Jak sam mówi - wreszcie ma spokój. - Ja mogę jedynie zasugerować, co dla mnie jest ważne. A ważny jest bardzo mądrze pojęty święty spokój. Ja już nie chcę nikomu, w tym sobie, niczego udowadniać. Nie chcę szukać nieludzkich wyzwań i wspinać się na takie czy inne Kilimandżaro... A co w zamian? Wolę wejść na Babią Górę, i to spacerkiem. No i żeby jeszcze była pogoda. A po drodze napić się dobrego zimnego piwa i cieszyć się tym wszystkim, co się wydarza, spotykając fajnych ludzi. I tego się trzymam - wyznał Zbigniew Zamachowski. Monika nie płakała jednak długo i znowu jest szczęśliwa. Dziennikarka poznała biznesmena Konrada Wojterkowskiego, z którym przeprowadzała wywiad dla "Wprostu". Zaiskrzyło i zaczęli się spotykać. Dziś para postanowiła przestać się ukrywać.. Może to właśnie dla niego Monika definitywnie postanowiła usunąć Zbigniewa ze swojego życia? O co dokładnie chodzi?

Monika Richardson zakochana! Nowy partner ujawnił ich związek. To znany biznesmen

Na profilu Moniki Richardson na Instagramie przez długi czas w wyróżnionych relacjach znajdowała się jedna podpisana „z mężem”. Co ciekawe, nie usunęła jej nawet, gdy było już wiadomo, że sprawa rozwodowa jest przesądzona. Zdecydowała się na ten krok niedawno. Myślicie, że Zamachowski będzie wściekły, gdy to zobaczy?

Zobaczcie jak jeszcze niedawno wyglądał profil dziennikarki, a jak wygląda dziś.

Zbigniew Zamachowski cieszy się z rozwodu? Przykre słowa aktora

Monika usunęła Zbyszka z Instagrama

i

Autor: Instagram Monika Richardson Monika usunęła Zbyszka z Instagrama
Monika usunęła Zbyszka z Instagrama

i

Autor: instagram Monika Richardson Monika usunęła Zbyszka z Instagrama
Ukradli rower syna Zamachowskiej. Wszystko się nagrało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE