Gorąca noc Zamachowskiego. Po rozstaniu szuka pocieszenia u znanej aktorki

2021-09-14 5:00
Spędzili noc u Zamachowskiego
Autor: PAPARA18 Spędzili noc u Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski (60 l.) ma za sobą stresujący weekend. W warszawskim teatrze Garnizon Sztuki odbyła się premiera przedstawienia z jego udziałem. Wspaniały aktor nie może już liczyć na wsparcie żony Moniki Richardson (49 l.), więc zaprosił przyjaciółkę Gabrielę Muskałę (52 l.). Tak miło spędzało im się czas, że razem udali się do jego domu i tam... spędzili noc.

Zamachowski i Muskała znają się nie od dziś. Od ponad roku grają parę w spektaklu „Oszuści” w Och-Teatrze. Na warszawskich salonach od wielu miesięcy krąży nawet plotka, że aktorzy przenieśli sceniczną zażyłość do prawdziwego życia. Ale jak na razie oboje nie zabrali w tej sprawie głosu. Wiadomo tylko, że po siedmiu latach małżeństwa Zbigniew odszedł od żony Moniki Richardson. Wsparcie znalazł u Gabrieli. Aktorka towarzyszyła mu w minioną sobotę podczas premierowego pokazu sztuki „Victoria/True Woman Show”, w której Zamachowski wciela się w rolę poszukującego idealnej kobiety uczestnika randkowego show. Po zejściu ze sceny, kiedy emocje już opadły, razem z Muskałą udali się na bankiet. – Zbyszek nie opuszczał jej na krok, dużo rozmawiali, raz nawet pokusił się o czuły gest i dotknął jej ramienia. Dbał także o to, by nie zabrakło jej napojów – mówi świadek zdarzenia.

Tuż przed północą para pojechała do mieszkania Zamachowskiego na warszawskim Żoliborzu. Opuścili je dopiero w niedzielę. Widać, mieli jeszcze wiele tematów do obgadania.

Zobacz także: Richardson odpowiada Zamachowskiemu: Jak miałeś traumę po rozwodzie, to... Wszystko wygadała!

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE