Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski - Historia miłości i nienawiści

i

Autor: AKPA Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski - Historia miłości i nienawiści

Richardson odpowiada Zamachowskiemu: Jak miałeś traumę po rozwodzie, to... Wszystko wygadała!

2021-09-01 14:40

Zbigniew Zamachowski w końcu przemówił na temat swojego małżeństwa z Moniką Zamachowską, dziś już Richardson. W swojej książce aktor nazwał żonę nadopiekuńczą. "Tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza" - napisał. Tylko w rozmowie z "Super Expressem" Monika Richardson komentuje wypowiedź Zbyszka. Padły gorzkie słowa. Jak podkreśla dziennikarka, ma już dość artystów takich jak Zamachowski i nigdy już się z takim nie zwiąże.

W marcu tego roku Zbigniew Zamachowski spakował się i wyprowadził z mieszkania, w którym od lat żył z Moniką. Tak oto wyszło na jaw, że ich małżeństwo się rozpadło. W tym roku świętowaliby 10-lecie związku. Ale nic z tego.

Dla pięknej dziennikarki Zbigniew Zamachowski zostawił swoją żonę Aleksandrę Justę, z którą doczekał się czwórki dzieci. I choć Monice zarzucano, że rozbiła rodzinę, ona sama zapewniała, że jest dla Zbyszka raczej wybawieniem po trudnym małżeństwie, w którym od lat czuł się źle.

- Ten wspaniały skomplikowany facet był od wielu lat nieszczęśliwy. Kiedy z naszych rozmów powoli wyłonił się obraz mężczyzny, który od lat funkcjonował w swoim związku właściwie jako niepotrzebny mebel, przesuwany z kąta w kąt, coś we mnie pękło - opowiadała Monika o małżeństwie Zamachowskiego z Justą.

NIE PRZEGAP: 18-letnia córka Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, baluje na całego. Środek nocy, a ona... MAMY ZDJĘCIA

Sam Zbigniew Zamachowski zawsze był raczej oszczędny w słowach. Dlatego też do dziś nie komentował swojego małżeństwa z Moniką Richardson. Wyjątek zrobił w swojej nowej książce "Zamachowski przez przypadki". Wzmianka o żonie zaczęła się miło.

"Monice zawdzięczam bardzo dużo. Jest ważną kobietą w moim życiu. Zawsze miałem i mam pewien problem z ogarnianiem rzeczywistości. Coraz bardziej staję się analfabetą, jeśli chodzi o wirtualny świat internetu. Monika to ogarnia i uwalnia mnie od tego problemu" - pisze o żonie. 

Ale dalej padły też mniej miłe słowa.

"Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. (...) Czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę" - ujawnił Zamachowski.

ZOBACZ TAKŻE: Zamachowscy dzielą majątek. Monika boi się, że zostanie na bruku. TYLKO U NAS

Monikę Richardson te słowa ubodły. Poprosiliśmy ją o komentarz.

- Każda miłość ma swój czas. Gdy Zbyszek mnie potrzebował, żeby zdjąć z siebie traumę straszliwego rozwodu (ciekawe, że pamięta tamto małżeństwo jako "fajne"...), to mu moja nadopiekuńczość nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie. A potem… Cóż, artyści szybko się nudzą - mówi Monika Richardson w rozmowie z "Super Expressem".

Jak podkreśla dziennikarka, przez Zbyszka zraziła się do artystów i już nigdy się z takim nie zwiąże. 

- Obiecałam sobie - nigdy więcej artysty - mówi nam stanowczo. 

Dziś Monika Richardson jest szczęśliwa w związku z biznesmenem Konradem Wojterkowskim i, jak widać, chyba nie może doczekać się rozwodu.

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody
Sonda
Zamachowski kontra Richardson - po czyjej stronie jesteś?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE