Tak zarabiają dzieci gwiazd. Czym się zajmują?

i

Autor: Akpa Tak zarabiają dzieci gwiazd. Czym się zajmują?

Ile zarabiają dzieci gwiazd? Rekordzista nawet 20 tys. miesięcznie, inny - jedynie 2 tys.

2022-05-31 5:23

Czy znane nazwisko otwiera furtkę do kariery, a może jednak jest przekleństwem? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba jednak przyznać, że dzieci gwiazd z polskiego show-biznesu całkiem nieźle radzą sobie w dorosłym życiu. Niektóre zarabiają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie! Kim są dzieci gwiazd i z czego się utrzymują?

Przyjęło się, że dzieci lekarzy sami często idą na medycynę, a co ze środowiskiem artystów? Czy zawsze trzeba podążać ścieżką rodziców? Ostatnie lata pokazują, że niekoniecznie. Leon Myszkowski (22 l.) - syn Justyny Steczkowskiej (50 l.) i Macieja Myszkowskiego (49 l.) próbował swoich sił jako bloger kulinarny. Ostatecznie jednak skupił się na muzyce i tworzy utwory ze znaną mamą. Występuje także w nocnych klubach.

Zobacz: Justyna Steczkowska szykuje się do ślubu! Różnica wieku nie jest przeszkodą

Oliwia Bieniuk (20 l.), córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka (43 l.) nie kryje tego, że chciałaby zaistnieć w show-biznesie. Obecnie jednak realizuje się jako modelka. Miała także przygodę z filmem. Z kolei syn Moniki Richardson (50 l.) - Tomek (20 l.) dorabia sobie jako... dostawca jedzenia w Warszawie. Chłopak ma za sobą epizod jako model i aktor, ale najwyraźniej przyziemne zajęcia sprawiają mu więcej radości.

Jakub Józefowicz (29 l.), syn Janusza Józefowicza (63 l.) wybrał artystyczny zawód i od kilku lat spełnia się jako aktor. Możemy go oglądać m.in. w "M jak miłość" oraz w Teatrze Buffo.

Czy opłaca się mieć znanych rodziców? Zarobki ich dzieci pokazują, że tak... Ile konkretnie zarabiają dzieci gwiazd? Sprawdź w naszej galerii:

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Sonda
Żałujesz, że masz dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE