Zaskakująca historia miłości Katarzyny Zielińskiej i jej męża!

i

Autor: AKPA

Zaskakująca historia miłości Katarzyny Zielińskiej i jej męża! Znają się od przedszkola

2022-05-30 13:03

Katarzyna Zielińska (43 l.) to aktorka, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła rola w serialu "Barwy szczęścia". Gwiazda od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Wojciechem Domańskim, z którym doczekała się dwóch synów. Teraz postanowiła zdradzić, jak doszło do ich poznania. Okazuje się, że chodzili razem do przedszkola!

Katarzyna Zielińska to aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Marty Walawskiej w serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Poza tym wystąpiła w wielu innych produkcjach, m.in. "Dniu świra", "Klanie", "Listach do M.", "Przyjaciółkach", "O mnie się nie martw" oraz programach rozrywkowych. Pasją Zielińskiej jest nie tylko aktorstwo, ale również muzyka. Gwiazda wydała album "Sofia de Magico" z piosenkami ze spektaklu pod tym samym tytułem. Prywatnie Zielińska jest żoną Wojciecha Domańskiego, współzałożyciela i dyrektora firmy Custodia Capital, którego poślubiła w 2013 roku. Para doczekała się dwóch synów: Henryka (7 l.) i Aleksandra (5 l.).

Aktorka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 503 tys. osób. Ostatnio Zielińska opublikowała post, w którym podzieliła się swoją zaskakującą historią miłosną. Okazuje się, że gwiazda "Barw szczęścia" poznała męża w przedszkolu!

- Z tym niebieskookim gościem ze zdjęcia całuję się namiętnie każdego dnia i mamy dwójkę boskich dzieci. Ten chłopak w przedszkolu nie ujawniał jeszcze zdolności kulinarnych, ale teraz tuczy mnie pysznymi pastami i stekami zaraz po przyjściu z teatru. Czyli około godziny 23. A, i wtedy mnie nie całował. Dużo stracił. Kochamy imprezy przebierańców! (to znaczy ja bardziej kocham, a Wojt nie ma wyjścia, bo jest już mi przeznaczony). No i razem jesteśmy góralami z beskidu sądeckiego, więc iskry też czasem lecą. Taka nasza natura. Ale jak już kochamy to na zabój. Na 300 procent. No więc taka to historia, którą uwielbiam opowiadać. Góralicki i górala! Czerwonego kapturka i kowboja! Hej! - czytamy.

Zielińska dobrze wspomina również swoją klasę oraz wychowawczynie przedszkolne. Aktorka dodała, że piękne stroje na bal przebierańców to efekt pracy mam.

Doda o 20-leciu kariery muzycznej
Sonda
Lubisz Katarzynę Zielińską?
Nasi Partnerzy polecają