Zobacz zdjęcia

Zasłynęła skandalem w "Big Brotherze", o którym huczała cała Polska. Dziś Maja Frykowska jest nie do poznania. Co robi Frytka?

2023-07-07 12:29

Maja Frykowska (45 l.), czyli słynna Frytka z programu "Big Brother", zasłynęła skandalem, w ramach którego miała oddać się miłosnym igraszkom na oczach kamer. Po latach Frykowska zaprzeczała, że do czegokolwiek doszło, ale łatka została jej już przypięta. Dziś Frytka jest nie do poznania. Co robi? Czym się zajmuje Maja Frykowska? Będzie zaskoczeni. Poznajcie szczegóły.

Maja Frykowska, znana jako Frytka z programu "Big Brother", była w Polsce bardzo popularna. Jej udział w show "Bar" tylko zwiększył jej rozpoznawalność. Ale największą sławę dał jej seks-skandal na oczach kamer. I choć Frykowska po latach zdementowała, jakoby między nią a jednym z uczestników programu doszło do miłosnych igraszek, twierdząc, że jej zachowanie zostało źle ocenione przez media, to fani nie dali jej wiary, a łatka skandalistki przy niej pozostała. Dziś Frytka zajmuje się czymś zupełnie innym. Przestała być celebrytką, znaną z tego, że jest znana. W mediach społecznościowych na bieżąco relacjonuje, co u niej słychać. Co dziś robi 45-letnia Maja Frykowska? Jak wygląda? Znamy szczegóły.

Zasłynęła skandalem w "Big Brotherze", o którym huczała cała Polska. Dziś Maja Frykowska jest nie do poznania. Co robi Frytka?

Maja Frykowska dziś określa siebie jako "matkę, aktorkę i chrześcijankę". Jest też autorką książki "Pokonaj siebie", w której między innymi rozprawiała się ze swoją przeszłością. Co ciekawe, Frytka ma także zadatki na... business woman! Została zaproszona na Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach.

- Moje szczególne zainteresowanie wzbudził panel "Kobiety w biznesie" z udziałem m.in. liderek zajmujących wysokie stanowiska w polskich i międzynarodowych firmach. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że nastała era kobieta - napisała Maja Frykowska na Instagramie. - Ta nasza "słaba płeć" stała się świadoma swoich możliwości w biznesie poprzez swoją siłę, determinację i świadome zarządzanie karierą. Kobiety dochodzą do stanowisk, które do tej pory były sprawowane przez mężczyzn i z dumą mówią o sobie nie "pani prezes", a prezeska - dodaje Frytka.

Myślicie, że uda jej się zerwać z wizerunkiem "skandalistki z Big Brothera"? 45-letnia Maja Frykowska dziś nie przypomina dawnej siebie.

Zobacz galerię zdjęć: Tak dziś wygląda Maja Frykowska. Co robi słynna Frytka z "Big Brothera"?

Sonda
Czy krytyka, jaka spotkała Frytkę, była przesadzona?
Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani