Szczęsny wspiera żonę podczas prób w Opolu

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER

Opole Festiwal 2023

Zawsze razem. Szczęsny wspiera żonę podczas prób w Opolu

2023-06-09 20:32

Zakończyły się próby przed Festiwalem w Opolu 2023. W piątek na scenie amfiteatru staną tacy artyści, jak np. Golec uOrkiestra, Lombard, Roxie Węgiel, Trubadurzy, Wanda i Banda. Tego dnia zagra także Marina Łuczenko, którą już podczas prób wspierał kochający mąż – Wojciech Szczęsny.

To bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. To małżeństwo już z 7-letnim stażem, a ich miłość jest gorąca, tak ja na samym początku. Marina podczas wywiadu zdradziła, że to wyjątkowy dzień dla nich. Ona i Wojtek świętują 10. rocznicę poznania! Marina jest zawsze na wszystkich ważnych mężach swojego męża i także Wojtek stara się jej odwdzięczać tym samym i pojawia się na koncertach swojej ukochanej.  

Na tegorocznym opolskim festiwalu piosenkarka pojawiła się z najważniejszym dla siebie osobami. Na zdjęciach udało się złapać polskiego piłkarza, który jest z żoną podczas prób. Do Opola przyjechał także synek Liam oraz ukochany piesek.

Wojciech Szczęsny nie wytrzymał po awansie! Polały się łzy

- Dziś zaśpiewam przedpremierowo „W Blasku” na żywo razem z Sound’n’Grace oraz wspaniałą orkiestrą na scenie w Opolu. Zapraszam przed telewizory 20:15 – informowała w piątek na swoim Instagramie Marina.

Festiwal zainauguruje piątkowy koncert „Wielka Gala. Od Opola do Opola”, podczas którego przypomniane zostaną muzyczne wydarzenia (płyty i piosenki). Zaprezentowani zostaną także młodzi wykonawcy i nowe trendy w muzyce.

W piątek oprócz Mariny wystąpią , m.in.: Golec uOrkiestra, Lombard, Roxie Węgiel, Trubadurzy, Wanda i Banda, Zakopower, Viki Gabor i Dominik Dudek.

Impreza będzie transmitowana przez najbliższe dni przez Telewizję Polską na TVP1.