Zbigniew Zamachowski studiował w sklepie, zaszył się w domu.

i

Autor: papara18/akpa Zbigniew Zamachowski studiował w sklepie, zaszył się w domu.

Zbigniew Zamachowski przyłapany w spożywczaku. Nie uwierzycie, co kupował [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-03-08 5:40

Zbigniew Zamachowski (61 l.) korzysta z kawalerskiego życia i tego, że wreszcie może robić to, na co najdzie go ochota. Ale zamiast balować z kolegami w mieście, woli zaszyć się w swoim domu. Wcześniej rzetelnie dobiera sobie w sklepie odpowiedni asortyment, aby wieczór minął w przyjemnej atmosferze.

Będąc z Moniką Richardson (50 l.), Zbigniew Zamachowski musiał dbać o dietę i unikać alkoholu. Żona bardzo o niego dbała, a jak sam twierdził, raczej zmuszała go do niewygodnego stylu życia.

NIE PRZEGAP: Kompromitująca prawda o Zamachowskim wyszła na jaw! Jak Monika to znosiła?

Ale po rozstaniu Zbigniew Zamachowski wrócił z lubością do kawalerskich zwyczajów. Bywa, że wracając z pracy do domu, wstępuje do osiedlowego sklepu. Tam wnikliwie studiuje ceny, aby zakupy były odpowiedniej jakości, jednak niezbyt drogie. Czasem można mieć wrażenie, że to zamyślony student filozofii, a nie utytułowany wykładowca akademicki. Ale każda przyjemność wymaga starannego wyboru. Wygląda na to, że tym razem wybór padł na popularny niemiecki napój ziołowy. Gdy Zbyszek dokona już zakupu, zazwyczaj zaszywa się w swoich czterech kątach i rozkoszuje byciem sam ze sobą.

Na szczęście jednak, aby przełamać monotonię, co jakiś czas spędza wolne dni z nową ukochaną – aktorką Gabrielą Muskałą (53 l.). Jak choćby przed tygodniem, kiedy to mieli romantyczny wypad nad polskie morze.

W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z zakupów Zamachowskiego:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE