Zofia Zborowska, Agata Rubik

i

Autor: AKPA Gałązka

Agata też zabrała głos!

Zborowska zapytana o konflikt z Rubik! Nie gryzła się w język

2022-12-29 15:45

Zofia Zborowska (35 l.) odpowiadała na instagramowe pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło jej krótkiej znajomości z Agatą Rubik (36 l.). Aktorka wyłożyła kawę na ławę, mówiąc, jakie relacje łączą ją z żoną znanego dyrygenta.

Zofia Zborowska nie ustaje w promocji własnej osoby w social mediach i regularnie utrzymuje kontakt z obserwatorami. W przypadku gwiazdy można zauważyć tendencję do częstszego udzielania odpowiedzi na pytania fanów na Instagramie, niż rozmawianiu z dziennikarzami. Niemniej, córka Marii Winiarskiej (71 l.) i Wiktora Zborowskiego (71 l.) cieszy się sporą popularnością i, jak pokazała ostatnia sytuacja, nie boi się poruszać nawet tych nieprzyjemnych tematów.

Zofia Zborowska zapytana o konflikt z Agatą Rubik! Nie gryzła się w język

Kiedy Zofia Zborowska przeprowadziła się wraz z mężem do podwarszawskiego domu, została sąsiadką Agaty Rubik i jej rodziny. Panie wrzucały wspólne relacje do sieci, spotykały się na lunche, piły razem kawę i dzieliły się życiowymi przemyśleniami. W pewnym momencie coś je jednak poróżniło i przestały spędzać razem czas. Wierni fanki aktorki dostrzegli, że krąg jej znanych znajomych się zawęził, dlatego zaczęli dopytywać, co się stało.

- Agata nigdy nie była moją przyjaciółką. I nigdy nie będzie - napisała na InstaStories Zborowska, odpowiadając na jedno z pytań ciekawskiego obserwatora.

Pudelek postanowił donieść o wypowiedzi aktorki Agacie Rubik. Była modelka przyznała, że "nie ma w zwyczaju wypowiadania się na temat znajomych", pozdrawiając wszystkich i życząc szczęśliwego 2023 roku.

Jesteście w szoku? Warto dodać, że Zofia Zborowska nigdy nie ukrywała, z którymi gwiazdami dobrze spędza jej się czas. Jej bliskimi koleżankami są chociażby Olga Frycz (36 l.), Maja Bohosiewicz (32 l.) czy Aleksandra Domańska (33 l.).

Sonda
Śledzisz konflikty polskich gwiazd?
Nasi Partnerzy polecają