Ola Żebrowska ma radę dla przyszłych mam

i

Autor: instagram/@olazebrowska Ola Żebrowska ma radę dla przyszłych mam

Dziecko

Żebrowska do przyszłych mam: "Lepiej to zrobić przed porodem". Inaczej może skończyć się rozcinaniem!

2022-07-26 7:30

Ola Żebrowska (35 l.) niedługo zostanie mamą po raz czwarty. Poród już za pasem, a żona Michała Żebrowskiego (50 l.) zaczyna przygotowania. Przy okazji doradziła przyszłym mamom, że lepiej pomyśleć o zdjęciu obrączki jeszcze przed urodzeniem dziecka.

Ola Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego. Para uchodzi za jedno z najlepiej dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Żebrowscy wychowują trzech synów, z których najstarszy ma już 12 lat, a najmłodszy - zaledwie 2 lata. Niebawem ich rodzina ponownie się powiększy - Ola Żebrowska już niedługo zostanie mamą. 

Żona Michała Żebrowskiego na bieżąco informuje fanów o swoim stanie za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio opowiadała o swoich perypetiach dotyczących korzystania z toalety w PKP, a nieco później pokazała zdjęcie mokrej plamy na chodniku, dodając: "Myślałam, że mi wody odeszły". Teraz Ola Żebrowska, która jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, postanowiła dać dobrą radę wszystkim przyszłym mamom. 

Zobacz także: Pogoda na zimę 2022. Jasnowidz Jackowski zdradza w swojej przepowiedni co nas czeka!

"Patent z kruszonką gniecioną w torebce rzeczywiście ratuje życie (albo przestrzeń podpaznokciową)?Chociaż trochę tłustego masła na paluchach by nie zaszkodziło - może udałoby mi się wreszcie zdjąć obrączkę - podobno lepiej to zrobić przed porodem ❤️ #niżwtrakcie" - napisała na Instagramie.

Internautki w komentarzach przypomniały, że lepiej pozbyć się biżuterii przed porodem ze względów bezpieczeństwa, gdyby miało skończyć się cesarskim cięciem. Ozdoby takie jak pierścionki czy obrączki mogłyby zakłócić działanie koagulacji. "Skończyłoby się to srogim poparzeniem, bo biżuteria wytworzy pole elektromagnetyczne" - dodała jedna z fanek.

Część internautek dziękowała Oli Żebrowskiej za poruszenie tak ważnego tematu, gdyż - jak przyznały - zapomniałyby o pozbyciu się biżuterii. Inne z kolei zdradziły, że nie zdjęły ozdób. 

"U mnie skończyło się cięciem przez straż pożarną na palcu" - pisała jedna z fanek Żebrowskiej. 

"Nie zdjęłam i parę godzin po porodzie mąż musiał mi ją przecinać" - komentowała inna.

"W ostatniej ciąży nie udało mi się z tą obrączką (wszystkie domowe sposoby zawiodły). Kilka dni przed porodem pan złotnik mi przecinał czymś specjalnym i po porodzie, jak już mi się płyny w organizmie unormowały, to naprawialiśmy" - zdradziła kolejna. 

Niektóre internautki wyjawiły, że po zdjęciu obrączek przed porodem nigdy więcej nie były w stanie ich założyć! Jak myślicie, czy to samo czeka Żebrowską?

Sonda
Lubisz Olę Żebrowską?
Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Nasi Partnerzy polecają