Wiemy, kiedy rodzi Ola Żebrowska! Żona aktora wygadała się przez przypadek

i

Autor: akpa Wiemy, kiedy rodzi Ola Żebrowska! Żona aktora wygadała się przez przypadek

Wiemy, kiedy rodzi Ola Żebrowska! Żona aktora wygadała się przez przypadek

2022-04-08 22:00

Wkrótce rodzina Żebrowskich znowu się powiększy. Miesiąc temu Ola (36 l.) pochwaliła się testem, na którym mogliśmy zobaczyć dwie kreski potwierdzające ciążę. Wywołało to lekkie zdziwienie, bo znana para ma już trójkę dzieci, a najmłodsze ma zaledwie dwa lata. Jednak gratulacjom nie było końca, ale wszyscy zastanawiają się, kiedy na świat przyjdzie ich kolejne pociecha. My już wiemy!

Aleksandra i Michał (50 l.) Żebrowscy zawsze marzyli o dużej rodzinie i to im się udało. Mają trzech synów: Franka (12 l.), Henryka (9 l.) i Feliksa (2 l.). To jednak im nie wystarczyło i wkrótce urodzi im się czwarte dziecko. To będzie prawdziwe wyzwanie, bo Ola wielokrotnie pokazywała jak w domu rozrabia ich najmłodsza pociecha, a już za kilka miesięcy w domu będzie zamieszanie w związku z pojawieniem się noworodka. Jednak żona aktora jest już doświadczoną mamą i z pewnością sobie poradzi. Możemy też być pewni, że będzie zdawać pełne humoru relacje z tego jak wygląda ich życie w szóstkę. Wszyscy nie mogą się tylko doczekać, aż Żebrowska zdradzi płeć maluszka i kiedy urodzi.

W kwestii tego, czy pod sercem nosi dziewczynkę, czy chłopca póki co milczy. Jednak w sprawie terminu porodu zdradziła pewne informacje. Stało się to całkiem przez przypadek. Jej koleżanka, Zosia Zborowska wrzuciła do sieci wpis, w którym pisze, że karmi piersią już 9 miesięcy, ale wkrótce chciałaby już to zakończyć. W komentarzu pod postem odezwała się Żebrowska i w ten sposób rozpoczęła się rozmowa między nimi:

"wiedziałam ze docenisz, zwłaszcza ze Ty karmisz bez przerwy już co? 7my rok?🤣", napisała Zborowska, a Ola szybko jej odpisała:

"2 miesiace temu napchalismy Felka na noc lasagne, winogronami, kluskami, bananami i nie obudził się na nocne karmienie 🥳 wszystko wskazuje na to, że będę miała pół roku przerwy 💪💪"

Jak łatwo można policzyć, poród Żebrowskiej będzie we wrześniu!

Sonda
Myślisz, że tym razem urodzi się im dziewczynka?
Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE