Koszmar Zenka Martyniuka powrócił?! Wiemy, co jego syn wyprawiał w sobotni wieczór...

2021-10-18 9:18
Daniel Martyniuk, Zenek Martyniuk
Autor: PAWEŁ NOWAK/SUPER EXPRESS, MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Daniel Martyniuk, Zenek Martyniuk

Niedawno Zenek Martyniuk rozpływał się nad przemianą swojego niesfornego syna. Król disco-polo w rozmowie z dziennikarzami zapewniał, że Daniel Martyniuk "w końcu się ogarnął". Twierdził też, że w ogóle nie ciągnie go do używek. Tymczasem do sieci trafiło zdjęcie, totalnie zaprzecza jego słowom. Zobaczcie, co wyprawiał Daniel w sobotni wieczór! Czyżby Zenek i Danuta Martyniukowie znowu musieli interweniować?

Zenek Martyniuk bardzo długo tłumaczył się za swojego ukochanego syna, którego poczynaniami żyły media w całym kraju. Ostatnio król disco-polo w rozmowie z "Twoim imperium" zapewniał, że jest dumny z Daniela, który zmienił swoje życie. Młody Martyniuk został marynarzem i regularnie wypływa w rejsy.

- Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny - mówił z dumą Zenek Martyniuk.

NIE PRZEGAP: Zostawiła ich na chwilę samych. Maciej Dowbor poświęcił się dla córek

Nie jest tajemnicą, że Daniel Martyniuk ma słabość do wszelkiego rodzaju używek. Słynny tata przekonywał, że to już przeszłość.

- Znowu zaczął biegać. Nawet po pokładzie, gdy skończy pracę. A w przerwie między rejsami w ogóle go nie ciągnie do używek. Gdy był u nas w domu nie było z nim żadnych problemów - chwalił się wokalista.

Zenek Martyniuk znowu będzie musiał interweniować? Zobaczcie, co Daniel Martyniuk wyprawiał w sobotę

Daniel Martyniuk najwidoczniej ma przerwę w pracy. W sobotni wieczór podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem, które zaprzecza temu, że porzucił hulaszczy tryb życia. Na fotografii widać, jak nieco już "zmęczony" dziedzic króla disco-polo balował pod gołym niebem. Daniel przeciąga rozżarzonego papierosa i dumnie eksponuje ozdobną szklankę wypełnioną złocistym trunkiem. Można spodziewać się, że nie jest to soczek...

Myślicie, że Zenek Martyniuk zgarnął z imprezy syna, który stracił prawo jazdy za kierowanie pod wpływem alkoholu? Zobaczcie, jak bawił się Daniel Martyniuk na fotce niżej.

NIE PRZEGAP: Tomasz Lis pokazał córkę! To nie Pola i nie Iga. "Lubię być ojcem. Ojcem..."

Tak Daniel Martyniuk imprezował w sobotę
Autor: Instagram Tak Daniel Martyniuk imprezował w sobotę
Sonda
Czy myślisz, że Zenek Martyniuk znowu będzie miał problem z synem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE